Wyprawy na rakietach śnieżnych - Noclegi Zakopane, Pensjonat Tatra House®

Wyprawy na rakietach śnieżnych


Wyprawy na rakietach śnieżnych

Jeśli zależy Ci na integracji grup — wycieczka na rakietach śnieżnych zawiera wszystko, czym w górach zachwyci się grupa — piękne widoki, dobrą zabawę i bliskość natury. Ta propozycja to najlepszy czas spędzony razem!

Chcesz zabrać grupę w miejsce, gdzie zachwycą się przyrodą i niezwykłymi zimowymi widokami? Zastanawiasz się, czy w Tatrach znajdziesz zakątki bez tłumów na szlaku i hałasu? Zimowe wycieczki na rakietach śnieżnych to doskonałe rozwiązanie.  Wyprawy organizowane przez przewodników mieszkających w górach i znających Tatry jak własną kieszeń to najlepsza propozycja. 

Aktywnie spędzony czasu na świeżym powietrzu, połączony z podziwianiem pięknych widoków w Tatrach to pomysł, który wspomina się naprawdę długo. Jeśli zależy Ci na zacieśnianiu więzi w grupie, lepsze poznanie się z wszystkimi uczestnikami, a także nawiązanie nowych znajomości  to świetna okazja. Relaksu i odprężenie od codziennych problemów i stresów w harmonii i zgodzie z naturą — gwarantowany.

Nigdy nie mieliście na nogach rakiet śnieżnych? Rakiety śnieżne EVVO to specjalne buty, które pozwalają Ci chodzić po głębokim śniegu bez zapadania się.  Nie potrzebujecie żadnego doświadczenia ani specjalnego sprzętu, wystarczy chęć zabawy i odkrywania magicznych miejsc w górach. W trakcie wycieczki przewidziany jest odpoczynek i prawdziwy góralski poczęstunek przy ognisku. Wyprawa w dzień czy wieczorem — sami zdecydujcie!

W cenie wycieczki na rakietach śnieżnych każdy Uczestnik otrzymuje: rakiety śnieżne i kijki (a w przypadku wypraw wieczornych także czołówkę).

Najlepsza zabawa integracyjna dla grup i zdecydowanie najmilsze wspomnienia z zimowego wyjazdu firmowego.

Rezerwacja telefoniczna: +48 519 519 029

Obsługa grup / integracja dla firm:
tel: +48 501 510 510
e-mail: grupy@krzeptowki.pl

Rezerwuj