Skutery Śnieżne w Zakopanem - Pensjonat Tatra House

Skutery Śnieżne w Zakopanem


Skutery śnieżne – nasz pensjonat posiada własną zimową bazę na Gubałówce i skutery śnieżne. Organizujemy wyprawy na skuterach śnieżnych dla grup w Zakopanem, codzienne zimowe wyprawy na skuterach w formie snow safari, atrakcje w Zakopanem, imprezy integracyjne, imprezy dla firm. Skutery to wielka zimowa przygoda w górach, trasy do 100 km. Wycieczki godzinne, dwugodzinne, trzygodzinne i całodniowe. Działamy jako wypożyczalnia i wynajem skuterów śnieżnych, wypożyczalnia skuterów na Gubałówce oraz baza zimowych imprez dla firm: wyprawy na skuterach, skutery śnieżne, firmy eventowe, snowsafari – snowmobiling w Zakopanem.

Skutery śnieżne TANIO – obsługujemy i wypożyczamy skutery w Zakopanem,
nie tylko dla Gości pensjonatu.


Dla gości pensjonatu Tatra House – zawsze rabat 20%.

Skutery śnieżne to wspaniała zabawa, rekreacja i aktywności. Skutery śnieżne to świetna rozrywka zarówno dla firm, jak i turystów indywidualnych odpoczywających w górach.

Wyprawy zaczynamy od podstawowego instruktażu, zasad poruszania się na skuterze, odpowiedniego stroju, ochraniającego przed zimnem, mrozem, wiatrem i śniegiem. Dobry ubiór jest podstawą, aby wycieczka była przyjemna i bezpieczna. Chcemy nauczyć Państwa swobodnego poruszania się skuterem śnieżnym oraz czerpania maksimum radości z jazdy po metrowych zaspach śniegu.

Każdemu uczestnikowi wyprawy możemy zapewnić profesjonalny strój – kombinezon, buty, kask, rękawice, gogle – dbamy, aby każdy uczestnik czuł się wygodnie i komfortowo. Skutery śnieżne to wspaniałe atrakcje w Zakopanem.

Podczas każdej wyprawy zapewniamy opiekę doświadczonych instruktorów, którzy służyć będą znajomością tatrzańskich tras, pomocą w zmaganiach ze śnieżnymi zaspami, a co najważniejsze bezpiecznie poprowadzą każdego uczestnika z miejsca startu w miejsce powrotu. Każdy uczestnik naszej wyprawy na skuterach śnieżnych ubezpieczony jest od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków oraz Odpowiedzialności Cywilnej.

 

Rezerwacja telefoniczna: +48 501 590 590

Obsługa grup / integracja dla firm:
tel: +48 501 510 510
e-mail: grupy@krzeptowki.pl

Rezerwuj