Skutery śnieżne w Zakopanem


Skutery śnieżne – nasz pensjonat posiada własną zimową bazę na Gubałówce i skutery śnieżne. Organizujmey wyprawy na skuterach śnieżnych dla grup zorganizowanych w Zakopanem, codzienne zimowe wyprawy na skuterach w formie snow safari, atrakcje w Zakopanem, imprezy integracyjne, imprezy dla firm. Skutery to wielka zimowa przygoda w górach, trasy do 100 km. Wycieczki godzinne, trzy godzinna i całodniowe. Działamy jako wypożyczalnia i wynajem skuterów śnieżnych, wypożyczalnia skuterów na Gubałówce oraz baza zimowych imprez dla firm, wyprawy na skuterach, skutery śnieżne, atrakcje zakopane, firmy eventowe, , snowsafari – snowmobiling in Zakopane – wypożyczalnie skuterów śnieżnych Gubałówka Zakopane.

Skutery śnieżne TANIO – obsługujemy i wypożyczamy skutery w Zakopanem,
nie tylko dla naszych gości pensjonatowych 


Dla gości pensjonatu Tatra House – zawsze rabat 20%

Skutery śnieżne to wspaniała zabawa, rekreacja i aktywności. W sezonie zimowym, każdego dnia gotowi jestesmy na snow safari na skuterach śnieżnych. Zimą skutery, latem quady, tak wygląda nasza całoroczna oferta. Skutery śnieżne to świetna rozrywka zarówno dla firm, jak i turystów odpoczywających w górach.

Wyprawy zaczynamy od podstawowego instruktażu, zasad poruszania się na skuterze, odpowiedniego stroju, ochraniającego przed zimnem, mrozem, wiatrem i śniegiem. Dobry ubiór jest podstawą, aby wycieczka była przyjemna i bezpieczna. Chcemy nauczyć Państwa swobodnego poruszania się skuterem śnieżnym oraz czerpania maksimum radości z jazdy po metrowych zaspach śniegu.

Każdemu uczestnikowi wyprawy możemy zapewnić profesjonalny strój – kombinezon, buty, kask, rękawice, gogle – dbamy, aby każdy uczestnik czuł się wygodnie i komfortowo. Skutery śnieżne to wspaniałe atrakcje w Zakopanem.

Podczas każdej wyprawy zapewniamy opiekę doświadczonych instruktorów, którzy służyć będą znajomością tatrzańskich tras, pomocą w zmaganiach ze śnieżnymi zaspami, a co najważniejsze bezpiecznie poprowadzą każdego uczestnika z miejsca startu w miejsce powrotu. Każdy uczestnik naszej wyprawy na skuterach śnieżnych ubezpieczony jest od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków oraz Odpowiedzialności Cywilnej.

Rezerwacja ONLINE

Rezerwacja telefoniczna: +48 609 697 444

 Rezerwuj