Quady w Zakopanem – przygoda 4×4


Quadach to genialny pojazd, na górskich trasach doskonały. Organizuejmy wyprawy takimi quadami po Zakopanem i Gubałówce – wycieczke prowadzą przewodnicy, a uczestnicy otrzymają jedno lub dwuosobowy quad, którym pod opieką instruktora wyjadą na godzinną wyprawę pasmem Gubałówki – 35 kilometrów szlaków i tras szczytami Gubałówki z pięknymi widokami na Tatry. Quady w Zakopanem to atrakcja nie należąca do tanich – ale na pewno jest w gronie najlepsze atrakcje na lato w Zakopanem. Jako wypożyczalnia quadów mamy także dwoje własne

 

Quady TANIO – obsługujemy i wypożyczamy quady w Zakopanem,
nie tylko dla naszych gości pensjonatowych 
CENNIK – QUADÓW w Zakoapnem

1 godzina 250 zł brutto – quad dwuosobowy
2 godziny 450 zł brutto – quad dwuosobowy
3 godziny 650 zł brutto – quad dwuosobowy

 

 

 


REZERWACJA QUADÓW
Kontakt marketing@krzeptowki.pl
Dla gości pensjonatu Tatra House – zawsze rabat 20%

Quady to wspaniała zabawa, rekreacja i aktywności. W sezonie letnim, każdego dnia gotowi jestesmy na off raod quadami, tak wygląda nasza całoroczna oferta. Quady to świetna rozrywka zarówno jako atrakcje dla grup zorganizowanych, jak i turystów odpoczywających w Zakopanem.

Wyprawy zaczynamy od podstawowego instruktażu, zasad poruszania się na quadzie, odpowiedniego stroju, ochraniającego przed błotem, wiatrem i wodą. Dobry ubiór jest podstawą, aby wycieczka była przyjemna i bezpieczna. Chcemy nauczyć Państwa swobodnego poruszania się quadem oraz czerpania maksimum radości z jazdy po górach.

Każdemu uczestnikowi wyprawy możemy zapewnić profesjonalny strój – kask, rękawice, gogle – dbamy, aby każdy uczestnik czuł się wygodnie i komfortowo. Quady tego wymagają jako letnie atrakcje w Zakopanem.

Podczas każdej wyprawy zapewniamy opiekę doświadczonych instruktorów, którzy służyć będą znajomością tatrzańskich tras, pomocą w zmaganiach ze terenem, a co najważniejsze bezpiecznie poprowadzą każdego uczestnika z miejsca startu w miejsce powrotu.

Szybki kontakt z Recepcją


prosimy o podanie terminu pobytu, ilości osób, ilości dzieci i wiek dzieci
Rezerwuj