Warunki rezerwacji - Tatra House Pensjonat

Warunki rezerwacji


Po dokonaniu rezerwacji mailem lub telefonicznie, otrzymają Państwo od nas potwierdzenie rezerwacji wraz z kalkulacją oraz warunkami rezerwacji. Jako potwierdzenie wymagana jest wpłata zadatku w wysokości 50% wartości rezerwacji, jest to gwarant realizacji usługi dla obydwu stron, prosimy to uszanować, gdyż rezerwacją blokujemy termin i pokoje dla Państwa.

Pozostałą część należności należy uregulować gotówką lub kartą w dniu przyjazdu w recepcji Pensjonatu Tatra House - wyjątkiem jest okres Świąteczny i Noworoczny, gdzie przed przyjazdem pobieramy 100% wartość rezerwacji z uwagi na bardzo wysoki sezon. W przypadku rezerwacji pobytu z dużym wyprzedzeniem czasowym 3-12 miesięcy wcześniej, istnieje możliwość wpłaty zadatku w wysokości 25% i dopłaty kolejnej części 25% zadatku 30 dni przed przyjazdem.

Po zaksięgowaniu zadatku na koncie wyślemy Państwu skierowanie, które będzie dowodem dokonania rezerwacji. Skierowanie wraz z dokumentem tożsamości należy okazać w recepcji podczas meldunku. Z chwilą dokonania anulacji części lub całości zarezerwowanych usług wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi.

Informujemy Państwa z wyprzedzeniem, iż dbając o standard oraz komfort naszych gości, w Pensjonacie Tatra House obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz przebywania zwierząt domowych. Palenie papierosów możliwe jest na zewnątrz Pensjonatu w wyznaczonych miejscach. Niezastosowanie się do zakazu będzie wiązało się z dodatkową opłatą doliczoną do rachunku za sprzątanie pokoju przez firmę sprzątająca wraz z dezynsekcją - opłata w wysokości 500 zł.

W przypadku, kiedy klient nie przyjedzie do Tatra House do północy pierwszego dnia pobytu, a nie zgłosił swojego późniejszego przyjazdu rezerwacja zostanie automatycznie anulowana, a pokój wystawiony na sprzedaż.

Z tytułu późniejszego przybycia lub wcześniejszego wyjazdu nie będą udzielane żadne zniżki / zwroty. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 17.00 w dniu przyjazdu, kończy o godz. 11.00 w dniu wyjazdu.


Poczuj klimat Tatra House


Jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów, zobacz zdjęcia i poczuj klimat jaki panuje w Pensjonacie Tatra House.

Rezerwuj