Zima w Tatrach – Zakopane 2019


Zima w Zakopanem to wspaniały, wyjątkowy i niezwykle klimatyczny czas. Pomysłów na zimowe szaleństwa w górach są miliony. Za dnia szusujemy na nartach, snowboardzie, łyżwach – co kto lubi, Tatry zimą oferują wiele możliwości również amatorom. Maluchy lepią bałwany i zjeżdżają na sankach, gdzie tylko się da. Zima w Tatrach? Wieczorem wybieramy się do jednej z zakopiańskich karczm by posłuchać muzyki góralskiej na żywo. Zima w Zakopanem pozwala nam się cieszyć z tych wyjątkowych chwil, gdy siadamy przy kominku i rozkoszujemy się aromatycznym grzańcem z pomarańczą i goździkiem. 

 

Zima w Tatrach – Zima w Zakopanem

Nie czekaj – zima w Zakopanem jest wyjątkowa!

 

Promocja na pobyt zimowy w Zakopanem

Zarezerwuj swój pobyt zimowy w górach

na min. 3 noce – kolejną otrzymasz GRATIS!

 

*Promocja obowiązuje w okresie od 1 do 31 marca 2019.

 

Góry zimą zachwycają również krajobrazem – dumne, ośnieżone szczyty budzą nasz respekt. Dla tych co zmarzli za dnia, polecamy wieczory w gorących basenach termalnych, których wokół nas wiele. Zimą jest to wyjątkowe doświadczenie.

Zakopiański klimat w okresie zimowym to coś, co poznać powinien każdy turysta! Nasza promocyjna oferta, pozwala Wam cieszyć się tym wszystkim trochę dłużej. Korzystajcie. W marcu, gdy jest już spokojniej i możemy to wszystko docenić.

Szybki kontakt z Recepcją


prosimy o podanie terminu pobytu, ilości osób, ilości dzieci i wiek dzieci
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Rezerwuj