Zima pod Tatrami - oferta Zakopane 2024 - Ferie Zimowe

Zima pod Tatrami – oferta Zakopane 2024


Zima w Zakopanem to wspaniały, wyjątkowy i niezwykle klimatyczny czas. Pomysłów na zimowe szaleństwa w górach są miliony. Za dnia szusujemy na nartach, snowboardzie, łyżwach – co kto lubi, Tatry zimą oferują wiele możliwości również amatorom. Maluchy lepią bałwany i zjeżdżają na sankach, gdzie tylko się da. Zima w Tatrach? Wieczorem wybieramy się do jednej z zakopiańskich karczm by posłuchać muzyki góralskiej na żywo. Zima w Zakopanem pozwala nam się cieszyć z tych wyjątkowych chwil, gdy siadamy przy kominku i rozkoszujemy się aromatycznym grzańcem z pomarańczą i goździkiem. 

 

Zima w Tatrach – Zima w Zakopanem

Nie czekaj – zima w Zakopanem jest wyjątkowa!

 

ZOBACZ PROMOCYJNE OFERTY Z WYŻYWIENIEM I ATRAKCJAMI

Nowy Rok – Styczeń przed Feriami – OFERTA

Ferie Zimowe w Zakopanem – OFERTA

Marzec – OFERTA

 

 

Góry zimą zachwycają również krajobrazem – dumne, ośnieżone szczyty budzą nasz respekt. Dla tych co zmarzli za dnia, polecamy wieczory w gorących basenach termalnych, których wokół nas wiele. Zimą jest to wyjątkowe doświadczenie.

Zakopiański klimat w okresie zimowym to coś, co poznać powinien każdy turysta! Nasza promocyjna oferta, pozwala Wam cieszyć się tym wszystkim trochę dłużej. Korzystajcie. W marcu, gdy jest już spokojniej i możemy to wszystko docenić.

Szybki kontakt z Recepcją

    prosimy o podanie terminu pobytu, ilości osób, ilości dzieci i wiek dzieci

    Pola oznaczone (*) są wymagane.
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Rezerwuj