Tatra House - kuchnia domowa - jedzenie - obiady w Zakopanem

Domowa kuchnia, tradycyjna, polska, taka jaką pamiętamy z domowych czasów, czasów stołówki, barów mlecznych oraz koloni. Nasza kuchnia to 16 lat tradycji, tysiące opinii oraz tysiące zadowolonych klientów


W naszej kuchni Tatra House mamy domowe jedzenie, takie jakie każdy pamiętacie z młodości - wszystko na bazie naturalnych wyrobów lokalnych producentów - codziennie docierają do nas świeże produkty z masarni, zieleniaka i piekarni w Zakopanem.
 
Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, to dobry początek każdego dnia - tutaj bukiety warzyw, świeże pieczywo z rzemieślniczej piekarni, wędliny z lokalnej podhalańskiej wędzarni, jaja od gospodarza ze wsi. Dbamy by smak, jakość i wartość energetyczna była na wysokim poziomie dla każdego.

Obiady to dwudaniowa serwowane do stolika dania - prawdziwa, aromatyczna, smaczna, ugotowana przez naszą kuchnię zupa, to danie główne z dodatkami - ziemniaki, kluski, ryż i surówka. Zawsze doskonały kompot i deser z naszego pieca od naszych kucharzy. Porcje ucieszą wszystkich, duża ilość na talerzu i zawsze pyszny kompot z naszych letnich przetworów dadzą super czas i zdrowy obiad dla Was podczas pobytu w Zakopanem, Kościelisku, Witowie i pod Tatrami. 

Po obiadokolacji w ramach poczęstunku codziennie domowe ciasto, każdego dnia nasza szefowa kuchni zachwyci innym wypiekiem prosto z naszego pieca - do tego kawka i herbata która jest w cenie obiadokolacji. 

Z naszej kuchni zaopatrujemy także imprezy na zamówienie, imprezy plenerowe, przygotowujemy catering na przyjęcia, święta, sylwester oraz ogniska i kuligi. Skontaktuj się z nami jeśli planujesz jakie wyjątkowe przyjęcie w Zakopanem dla siebie, swoich bliskich lub pracowników. 

Domowe, prawdziwe obiady w Tatra House


Zapraszamy także turystów odpoczywających w Zakopanem na domowe obiady w Tatra House, codziennie w godzinach 13-16, gdyż od godziny 16 obsługujemy już tylko naszych gości pensjonatowych. Zapraszamy na tanie, dobre i domowe obiady które składają się z zupy, dania głównego, kompotu i derek - codziennie inne dania, inne menu, które jest ustalane z dnia na dzień. O to co serwujemy dziś nas pod numerem 501510510.

Rezerwuj