Kulig Doliną Chochołowska - organizator kuligów w Zakopanem

Kulig Doliną Chochołowska


Tatra House Pensjonat jest współorganizatorem zimowych kuligów w Dolinie Chochołowskiej dla swoich Gości wraz z marką KULIGI.pl, czyli oficjalnym organizatorem kuligów w Zakopanem. Ty także możesz uczestniczyć w tym wyjątkowym, tradycyjnym kuligu – zapraszamy!

Zapraszamy na kuligi w Dolinie Chochołowskiej, najdłuższej dolinie w polskich Tatrach i jednej z najpiękniejszych dolin w Europie. Tutaj jest magia, tutaj kulig jest prawdziwy, dziki i naturalny.

Kulig w Dolinie Chochołowskiej

Będąc zimą w Zakopanem, koniecznie trzeba być na prawdziwym kuligu. Zapraszamy Państwa na taki prawdziwy – tradycyjny kulig po Dolinie Chochołowskiej, najdłuższej dolinie w Tatrach i jednej z najpiękniejszych w Europie. Kuligi w Chochołowskiej to prawdziwa przygoda w tatrzańskiej dolinie, górski klimat i zimowa sceneria, tak jak z bajki – gwiazdy na niebie, dookoła zaśnieżone drzewa i cisza doliny – nie ma samochodów, latarni i hałasu miejskiego. Tradycyjnie po kuligu zapraszamy wszystkich na biesiadę przy ognisku, ze smacznym poczęstunkiem i tańcami do góralskiej nuty i nie tylko góralskiej. Zapraszamy i zachęcamy – to wyjątkowa oferta dla tych co poszukują najlepszej oferty, niekoniecznie najtańszej.

Program

  • 1-godzinny kulig z pochodniami
  • 2-godzinna Góralska Biesiada przy Ognisku z kapelą i regionalnym cateringiem

Kulig w Dolinie Chochołowskiej – tu na skraju doliny na uczestników kuligu będą czekali górale, witając gości, zaproszą do zajmowania miejsc w saniach. Zbójnicy zaopatrzą każde sanie w dobry poczęstunek, po czym wyruszycie na godzinną przejażdżkę po Dolinie Chochołowskiej. Po kuligu, zaprosimy wszystkich do ogniska, gdzie przy muzyce góralskiej w asyście zbójników wyprawimy góralską zabawę. Podczas całej imprezy przygrywać będzie kapela góralska, a uczestnicy będą zabawiani żartami i historiami o Tatrach i góralach. W programie: witacka, czyli przywitanie naszych gości góralską serdeczności i muzyką, pokazy tańców góralskich, góralskie przypowieści, nauka picia po góralsku – poczęstunek gorzałką zbójecką, wspólne śpiewanie przy ognisku! Kulig odbędzie się pod hasłem “tradycja, dobra zabawa, taniec i góralska muzyka ” – zapraszamy! Przez cały czas trwania imprezy będzie paliło się ognisko, a obsługa cateringu będzie serwowała przysmaki tradycyjnej kuchni gazdowskiej. Po dwóch godzinach zabawy, zakończenie imprezy i powrót do Zakopanego. Dla chętnych transfer busami z Zakopanego do Chochołowskiej i powrót po imprezie do Zakopanego (więcej www.kuligi.pl).

Menu przy ognisku po kuligu

Pyszny domowy bigos, kiełbasa do samodzielnego smażenia, chleb ze smalcem, ogórki kiszone, gorąca herbata, pieczywo, dodatki.

Obsługa grup / integracja dla firm:
tel: +48 501 560 560
e-mail: grupy@krzeptowki.pl

 
 
Rezerwuj