Kulig Doliną Chochołowska


Tatra House Pensjonat jest współorganizatorem zimowych kuligów w Dolinie Chochołowskiej dla swoich Gości wraz z marką KULIGI.pl, czyli oficjalnym organizatorem kuligów w Zakopanem. Ty także możesz uczestniczyć w tym wyjątkowym, tradycyjnym kuligu – zapraszamy!

Zapraszamy na kuligi w Dolinie Chochołowskiej, najdłuższej dolinie w polskich Tatrach i jednej z najpiękniejszych dolin w Europie. Tutaj jest magia, tutaj kulig jest prawdziwy, dziki i naturalny.

Kulig w Dolinie Chochołowskiej

Będąc zimą w Zakopanem, koniecznie trzeba być na prawdziwym kuligu. Zapraszamy Państwa na taki prawdziwy – tradycyjny kulig po Dolinie Chochołowskiej, najdłuższej dolinie w Tatrach i jednej z najpiękniejszych w Europie. Kuligi w Chochołowskiej to prawdziwa przygoda w tatrzańskiej dolinie, górski klimat i zimowa sceneria, tak jak z bajki – gwiazdy na niebie, dookoła zaśnieżone drzewa i cisza doliny – nie ma samochodów, latarni i hałasu miejskiego. Tradycyjnie po kuligu zapraszamy wszystkich na biesiadę przy ognisku, ze smacznym poczęstunkiem i tańcami do góralskiej nuty i nie tylko góralskiej. Zapraszamy i zachęcamy – to wyjątkowa oferta dla tych co poszukują najlepszej oferty, niekoniecznie najtańszej.

Program

  • 1-godzinny kulig z pochodniami
  • 2-godzinna Góralska Biesiada przy Ognisku z kapelą i regionalnym cateringiem

Kulig w Dolinie Chochołowskiej – tu na skraju doliny na uczestników kuligu będą czekali górale, witając gości, zaproszą do zajmowania miejsc w saniach. Zbójnicy zaopatrzą każde sanie w dobry poczęstunek, po czym wyruszycie na godzinną przejażdżkę po Dolinie Chochołowskiej. Po kuligu, zaprosimy wszystkich do ogniska, gdzie przy muzyce góralskiej w asyście zbójników wyprawimy góralską zabawę. Podczas całej imprezy przygrywać będzie kapela góralska, a uczestnicy będą zabawiani żartami i historiami o Tatrach i góralach. W programie: witacka, czyli przywitanie naszych gości góralską serdeczności i muzyką, pokazy tańców góralskich, góralskie przypowieści, nauka picia po góralsku – poczęstunek gorzałką zbójecką, wspólne śpiewanie przy ognisku! Kulig odbędzie się pod hasłem “tradycja, dobra zabawa, taniec i góralska muzyka ” – zapraszamy! Przez cały czas trwania imprezy będzie paliło się ognisko, a obsługa cateringu będzie serwowała przysmaki tradycyjnej kuchni gazdowskiej. Po dwóch godzinach zabawy, zakończenie imprezy i powrót do Zakopanego. Dla chętnych transfer busami z Zakopanego do Chochołowskiej i powrót po imprezie do Zakopanego (więcej www.kuligi.pl).

Menu przy ognisku po kuligu

Pyszny domowy bigos, kiełbasa do samodzielnego smażenia, chleb ze smalcem, ogórki kiszone, gorąca herbata, pieczywo, dodatki.

 

Tylko teraz otrzymasz

-10% RABATU

rezerwując ONLINE z kodem:

KRZEPTOWKI

 

ZAREZERWUJ BILETY

Wybierz ilość osób i sprawdź dostępność w kolejnym kroku.
Po dokonaniu zamówienia, od razu otrzymasz bilety na podany e-mail.
* dodatkowo płatny alkohol i napoje – według zamówienia
* transfer do Doliny Chochołowskiej oraz powrót – cena 20 zł/ osoba w dwie strony.

Rezerwuj