Zielone szkoły – 7 dni


Zielone szkoły w Zakopanem – zapraszamy do Pensjonatu Tatra House na pełen przygód pobyt pod Tatrami, wiosną i jesienią proponujemy 7 i 14-dniowe pobyty z pełnym wyżywieniem ( trzy posiłki dziennie ) w komfortowych warunkach. U nas zielona szkoła poczucie się wyjątkowo, dobre jedzenie, dużo atrakcji, boisko wielofunkcyjne do gier i zabaw, a wszystko w samym Zakopanem, w cenie jak poza Zakopanem. Zadbaliśmy o atrakcje na zewnątrz pensjonatu, aby dzieciom było miło, bezpiecznie i komfortowo – boisko sportowe: koszykówka, piłka nożna oraz siatkówka !

Program pobytu ustalany jest indywidualnie przez organizatorów, godziny posiłków każdorazowo dostosujemy do potrzeb i programu. Zapewniamy bardzo dobre warunki spania, smaczne posiłki, śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Mamy kartę kwalifikacyjną obiektu i spęłniamy wszystkie wymagania odnośnie bezpieczeństwa oraz standardów sanepidu.

Zielona szkoła to w Zakopanem, 300 metrów od Parku Narodowego, 300 metrów od Doliny Małek Łąki oraz Drogi pod Reglami to wyjątkowe miejsce na odpoczynek, bez konieczności przejazdów i dojazdów autokarami. Jedno miejsce tysiące możliwości. Do centrum Zakopanego 30 minut spacerkiem. Pensjonat znajduje się na uboczu (150 m od drogi głównej), co zapewnia wypoczywającym bezpieczeństwo.

Każdy rodzic, opiekun i organizator, który wysyła dzieci na zielona szkołę może być pewny, że warunki Pensjonatu Tatra House w Zakopanem, spełnia wszystkie standardy i jets gotowy na obsługę grup młodzieżowych przez cały rok.

Dlaczego warto wybrać Tatra House:

  • doskonała baza do wypadów na tatrzańskie szlaki;
  • sala lekcyjna;
  • bezpieczny teren, oddalony od drogi (zieleń, otaczająca obiekt, sprzyja właściwemu wypoczynkowi);
  • komfortowe pokoje z łazienkami oraz TV
  • fantastyczne jedzenie

Szybki kontakt z Recepcją


prosimy o podanie terminu pobytu, ilości osób, ilości dzieci i wiek dzieci
Rezerwuj