Pensjonat Tatra House - zielone szkoły w Zakopanem - 7 dni

Zielone Szkoły – 7 dni – wycieczka do Zakopanego


Zielone Szkoły w Zakopanem – zapraszamy do Pensjonatu Tatra House na pełen przygód pobyt pod Tatrami. Wiosną i jesienią proponujemy 7 i 14-dniowe pobyty z pełnym wyżywieniem (trzy posiłki dziennie) w komfortowych warunkach. U nas Zielona Szkoła to dobre jedzenie, dużo atrakcji, boisko wielofunkcyjne do gier i zabaw, a wszystko w samym Zakopanem, w cenie jak poza Zakopanem! Zadbaliśmy o atrakcje na zewnątrz pensjonatu, aby dzieciom było miło, bezpiecznie i komfortowo – boisko sportowe: koszykówka, piłka nożna oraz siatkówka!

Program pobytu ustalany jest indywidualnie przez organizatorów, godziny posiłków każdorazowo dostosujemy do potrzeb i programu. Zapewniamy bardzo dobre warunki spania, smaczne posiłki, śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Mamy kartę kwalifikacyjną obiektu i spełniamy wszystkie wymagania odnośnie bezpieczeństwa oraz standardów Sanepidu.

Pensjonatu Tatra House w Zakopanem to 300 metrów od Parku Narodowego, 300 metrów od Doliny Małek Łąki oraz Drogi Pod Reglami. To wyjątkowe miejsce na odpoczynek, bez konieczności przejazdów i dojazdów autokarami. Jedno miejsce, tysiące możliwości. Do centrum Zakopanego – 30-minut spacerkiem. Pensjonat znajduje się na uboczu (150 m od drogi głównej), co zapewnia wypoczywającym bezpieczeństwo.

Każdy rodzic, opiekun i organizator, który wysyła dzieci na naszą Zieloną Szkołę może być pewny, że warunki Pensjonatu Tatra House w Zakopanem, spełnia wszystkie standardy i jest gotowy na obsługę grup młodzieżowych przez cały rok.

Dlaczego warto wybrać Pensjonat Tatra House:

 • doskonała baza do wypadów na tatrzańskie szlaki;
 • sala lekcyjna;
 • bezpieczny teren, oddalony od drogi (zieleń, otaczająca obiekt, sprzyja właściwemu wypoczynkowi);
 • komfortowe pokoje z łazienkami oraz TV
 • fantastyczne jedzenie

Szybki kontakt z Recepcją

  prosimy o podanie terminu pobytu, ilości osób, ilości dzieci i wiek dzieci

  Pola oznaczone (*) są wymagane.
  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Rezerwuj