Zakopane kuchnia roślinna- Wypoczynek z roślinną kuchnią - Wege -

Zakopane kuchnia roślinna


Zakopane kuchnia roślinna

Popularyzacja roślinnych trendów w odżywianiu stale rośnie! Zdecydowanie w naszym kraju kuchnia roślinna zyskuje coraz większą popularność. Wcale nas to nie dziwi. Dzięki kuchni roślinnej możemy jeść nie tylko zdrowe i smaczne posiłki, ale również różnorodne. Wiele osób, które na co dzień stosuje dietę pozbawioną mięsa i produktów odzwierzęcych, martwi się przed przyjazdem w góry na wymarzony urlop. W Zakopanem dania tradycyjne i wszędzie dostępne to głównie kwaśnica na żeberku, żur oraz oscypki. Czasami ciężko jest znaleźć lokal, który serwuje dania bez mięsa. Jednak nie jest to niemożliwe! Sprawdź, Zakopane kuchnia roślinna. 

Czy Zakopane kuchnia roślinna jest możliwa?

Już blisko połowa Polaków nie je w ogóle lub stara się ograniczać jedzenie mięsa. Ten trend intensywnie rozwija się zarówno z powodów zdrowotnych, z przyczyn etycznych, jak i w kontekście ochrony środowiska. Kuchnia roślinna to kuchnia kreatywna! Oj, wiedzą o tym nasze Panie kucharki, które bez problemu zamieniają tradycyjną polską kuchnię na wege zamienniki.  

Nocleg z roślinnym wyżywieniem

W naszym Pensjonacie Tatra House kuchnia roślinna nie jest nam obca. Bez problemu przygotujemy również posiłki bez glutenu i laktozy, wegańskie oraz wegetariańskie. Szeroka oferta dań i produktów roślinnych na rynku sprawia, że „zielona kuchnia” staje się coraz bardziej dostępna, a rezygnacja z produktów pochodzenia zwierzęcego nie stanowi już aż tak wielkiego wyzwania.  Naturalne, nieprzetworzone produkty, które  zawierają składniki o korzystnym wpływie na organizm, na pewno dostarczą sporo energii na wędrówki po górach. W świecie masowej produkcji coraz większa wartość przypisywana jest autentyzmowi oraz lokalnemu pochodzeniu składników. Dlatego nasze dania za każdym razem są inne. Dlaczego? Korzystamy z sezonowych produktów, a warzywa i owoce są dostarczane przez lokalnych rolników. Zaufane i pewne źródło pozyskiwania składników gwarantuje oryginalność i wyjątkowy smak. Zapraszamy zatem na wypoczynek w przytulnych pokojach Tatra House, ze smaczną, naturalną kuchnią! 


Rezerwuj