Wieczór Regionalny Zakopane - Wieczór regionalny Dolina Chochołowska

Wieczór Regionalny Zakopane


Wieczór Regionalny w Zakopanem

Wieczór regionalny to świetna alternatywa dla wieczoru spędzonego w karczmie przy stoliku. W ofercie GÓRALE.pl znajdziecie Wieczory Regionalne w jednej z najpiękniejszych dolin w Tatrach – w Dolinie Chochołowskiej.

Tu, z dala od miejskiego zgiełku, w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego mieści się plenerowa scena i miejsce do wspólnej biesiady blisko przyrody.

Przez cały wieczór palą się ogniska a obsługa serwuje przysmaki regionalnej, góralskiej kuchni. O doskonały humor i dobrą zabawę podczas Wieczoru Regionalnego zadba najlepsza kapela góralska w Zakopanem – będzie muzyka, śpiew i pokazy tańca na żywo. Na wieczorze regionalnym nie może także zabraknąć konkursów i zabaw integracyjnych.

Cały wieczór regionalny to dużo dobrej zabawy, śmiechu, tradycji i pysznego jedzenia w najpiękniejszej scenerii! Prawdziwe Góralskie Śpasy!

W ofercie dostępny także Rodzinny Piknik Góralski, czyli impreza po południu z repertuarem dostosowanym dla Rodzin z Dziećmi z uwzględnieniem atrakcji dla Najmłodszych.

ZAREZERWUJ TERAZ


Rezerwuj