Schronisko Krupówki

Schronisko Krupówki – najlepsze bistro w Zakopanem


Schronisko Krupówki …

oaza smaku i spokoju w sercu Zakopanego

Zakopane to miasto pełne atrakcji, ale także zgiełku, tłoku i hałasu. Na Krupówkach co chwilę otwierają się i zamykają drzwi lokali, w których serwuje się szybkie i drogie jedzenie. Niełatwo znaleźć tu miejsce, gdzie można odpocząć od zgiełku i delektować się najlepszą kuchnią w Zakopanem w przytulnej atmosferze.

Na szczęście istnieje takie miejsce: Schronisko Krupówki. To niezwykły lokal, który pojawił się na kulinarnej mapie Zakopanego. Znajduje się na Krupówkach 34 A, ale jest ukryty przed wzrokiem przechodniów. Aby się do niego dostać, trzeba nieco zejść z deptaka i wejść w przejście, które prowadzi prosto do przytulnego lokalu z wyjątkowym wnętrzem. Zachwycisz się tu nie tylko najlepszą domową kuchnią w Zakopanem, ale również przepięknym widokiem i szumiącym cicho potokiem.

Placek Toprowca i sekretny przepis na pierogi 

Szukasz wyjątkowego bistro w stolicy Tatr? Schronisko Krupówki to najlepsza restauracja w Zakopanem, która oferuje doskonałą domową kuchnię. W przeciwieństwie do innych lokali mieście nie ma tu kolejek ani presji szybkiego jedzenia. Zdecydowanie można tu spokojnie zjeść smaczny, domowy obiad, który przygotowuje szef kuchni ze świeżych, codziennie dostarczanych lokalnych produktów.

W menu znajdziemy tradycyjne dania i bardziej nowoczesne smakołyki. Podhalańska Kwaśnica, konkretny schabowy smażony na smalcu czy klejone na miejscu pierogi wypełnione po brzegi smacznym farszem koniecznie trzeba spróbować. Żeberka w porterze i miodzie z goździkami, kurczak z ogniska i micha zdrowia to kolejne przygotowywane od serca propozycje.

Opinia Schronisko Krupówki

Jak to miejsce oceniają klienci?  Oto kilka opinii zaczerpnięty z Google — ocena 5/5,  Facebook oraz Tripadvisor: 

“Lekko schowane miejsce , na szybki, ale bardzo smaczny obiad, a jednocześnie prosty w swojej istocie. Wszystko, co potrzeba, aby szybko i dobrze zjeść. Kilka dań głównych, w tym mega schabowe z ziemniakami i zestawem surówek robi robotę. Kilka zup, napoje — wszystko szybko wydane. Schludnie, miła obsługa. Zdecydowanie na obiad” – ROBERT.

Odwiedziliśmy restaurację całą rodziną! Porcje były WIELKIE i bardzo SMACZNE, czuć, że przyrządzane ze świeżych produktów (o co na Krupówkach czasem trudno!). W lokalu bardzo czysto pachnie nowością a sam skandynawski wystrój wyróżnia się pozytywnie na tle tandetnej “góralszczyzny” Krupówkowej. Dowiedzieliśmy się, że lokal dopiero wystartował, dlatego na pewno wrócimy, aby posmakować tam inne dania. Właścicielom życzymy powodzenia!” – ocena 5/5 Ariel.

Piękne, klimatyczne wnętrze. Z dala od tłumów. Jedzenie to uczta dla oczu i podniebienia. Pyszne mięsa: kurczak, żeberka, schabowy. Znakomita surówka z czerwonej kapusty. A ciasto orzechowe — poezja!” – opinia Małgorzaty.

Przyjdź, zjedź i odpocznij sobie! 

To bistro to nie tylko smak, ale także niesamotny klimat spokojnej przystani w górach.  Schronisko Krupówki to najlepsza knajpa w Zakopanem, która oferuje jakość i przepyszne domowe obiady. To miejsce, gdzie można się poczuć jak w domu, z dala od zgiełku i pośpiechu. To miejsce, które warto odwiedzić, sprawdzić i docenić


Rezerwuj