Atrakcje dla dzieci w Pensjonacie

Atrakcje dla dzieci w Pensjonacie


Zakopane – atrakcje dla dzieci w Pensjonacie Tatra House

Tatra House to Pensjonat dla dzieci w Zakopanem. Tutaj najmniejsi Goście są równie ważni, jak dorośli.

W naszym Pensjonacie dzieci nie nudzą się. Niezależnie od pory roku i pogody, bo z doświadczenia wiemy, że rodzicom, którzy planują przyjazd w Tatry z dziećmi i muszą wziąć pod uwagę każdą ewentualność, od razu nasuwają się pytania:

– Zakopane? Ale jakie atrakcje dla dzieci w deszczowe dni? Jak zorganizować czas dzieciom w deszcz…

– Zakopane,  jakie najlepsze atrakcje dla dzieci zimą? Co robić z dzieckiem w zimowe dni?

– Zakopane,  jakie atrakcje dla dzieci latem – co robić z dziećmi po zejściu ze szlaku?

Dzieciom, które odwiedzają nasz pensjonat w Zakopanem oferujemy mnóstwo atrakcji, które nie pozwolą się nudzić. Jedną z naszych największych atrakcji, jest duże, wielofunkcyjne boisko. Dzieci mogą grać i integrować się – siatkówka, koszykówka, piłka nożna. W Pensjonacie znajduje się również wszelkie niezbędne do tych zabaw wyposażenie.

Kiedy Rodzic relaksuje się pod parasolem, dzieci mogą korzystać z atrakcji w ogrodzie. Jest tu piaskownica, huśtawki, zjeżdżalnie i mnóstwo miejsca do biegania i integracji z rówieśnikami.

Niewątpliwą atrakcją dla dzieci zimą w Zakopanem są sanki i ślizgi. Pensjonat udostępnia je dzieciom za darmo a pagórków do zjeżdżania nie brakuje.

Latem mogą Państwo skorzystać z dziećmi ze znajdującej się w Pensjonacie wypożyczalni rowerów. Są również mniejsze rowery i siodełka dla dzieci. Rowerowa przejażdżka to świetna atrakcja dla dzieci latem. W Zakopanem nie brakuje urokliwych miejsc, do których można dojechać rowerem.

Kiedy atrakcje dla dzieci w Zakopanem i okolicy nie zaspokoją ich pragnienia doskonałej, beztroskiej zabawy wcale nie trzeba jej kończyć. W końcu w Pensjonacie znajduje się również wewnętrzny kącik zabaw,  atrakcja dla dzieci przebywających w Zakopanem – nawet w deszcz. Kolorowy komputer z grami edukacyjnymi to mądra zabawa – dzieci uwielbiają spędzać tutaj czas. Oprócz tego znajdują się tutaj kufry i skrzynie pełne zabawek, klocków i maskotek. Są również książeczki i kolorowanki.

Dzieci, które odwiedzają Zakopane i mieszkają z Rodzicami w Tatra House co wieczór czekają na wydarzenie zarezerwowane specjalnie dla nich. Dziecięcą atrakcją wieczoru jest codzienna kinoteka o godz. 19:15. Dzieci spotykają się w kąciku zabaw i na projektorze odtwarzana jest bajka. Wieczorny seans to również czas dla Rodziców, którzy mogą wykorzystać ten czas i pobyć we dwoje.

W sezonie letnim organizowane są również warsztaty plastyczne i sportowe rozgrywki dla dzieci, które bawią się wspólnie pod opieką Animatorki.

Oprócz wielu atrakcji dla dzieci, wielkim atutem jest również pyszna, domowa kuchnia jak u Babci. W opiniach często słyszymy, że nawet największe niejadki zjadają pełne obiadki w Tatra House.

Atrakcje – Zakopane dla dzieci

Zakopane i okolice obfitują w atrakcje dla dzieci. Nasi Goście mogą korzystać z aktualnych promocji i programów lojalnościowych – wystarczy zapytać w recepcji, np. o Kartę Tatrzańską (wiele atrakcji dla dzieci w Zakopanem jest objętych tym programem). Oprócz tego, nasza przemiła obsługa zawsze doradzi, gdzie warto wybrać się z dzieckiem w Zakopanem. Mamy sprawdzone atrakcje dla dzieci w Zakopanem i okolicy – baseny, sale zabaw, kulkolandie, dmuchańce i wiele innych, ale i górskie szlaki, które będą odpowiednie na spacer z maluchem.


Rezerwuj