Pensjonat z DIETĄ - bezglutenowy - wegan - wegetarian Zakopane

Bez glutenu, bez laktozy, wege, wegetarian!

 

Pensjonat - Hotel bezglutenowy w Zakopanem

W pensjonacie Tatra House jak mało gdzie rozumiemy, wiemy i szanujemy, że coraz więcej osób poszukuje oferty z wyżywieniem  noclegów i pobytu w Zakopanem z zachowaniem diety - diety bezglutenowej, bez laktozy, wegańskiej i wegetariańskiej - w 100% to rozumiemy.

Osoby uczulone na gluten planując swój urlop w górach w Zakopanem często zmuszone są do rezygnacji lub ograniczenia wyżywienia w hotelu lub pensjonacie, gdyż nie ma w nim diety dostosowanej do ich potrzeb. Wiemy doskonale, że dieta bezglutenowa -wegańska i wegetariańska  jest często traktowana jako wymysł, moda,  fanaberia lub chwilowa potrzeba  ... Hotele nie traktują poważnie i nie oferują diety bezglutenowej i we wszystkich ich produktach gluten jednak jest obecny... To samo dotyczy diety wege, dla wegetarian, czy też diety bez laktozy dla dzieci często - i tutaj Pojawia się Tatra House Pensjonat - oferujący pobyt, noclegi i wyżywienie bezglutenowe w Zakopanem !

Osobno krojone, gotowane, smażone i przygotowywane na każdym etapie - właśnie tak przygotowujemy posiłki bez glutenu, bez laktozy, wegańskie i dla wegetarian. Osobno od tych dań kupujemy produkty, surowce od lokalnych wyborców, hodowców i producentów - wydawanych tak by zminimalizować ryzyko najmniejszej styczności z alergenami.

A z czego wzięła się u nas taka troska o dietę i świadomość diety bezglutenowej ? Nasz szef jest uczulony i ma alergie na gluten, to on nauczył nas i pokazała jak to ma wyglądać, jak ma być gotowane, z jakich produktów i na jakich zasadach.

 
 
 
 

Hotel dla wegan Zakopane

Bardzo często otrzymujemy też od Was zapytania o wakacje wegetariańskie i wegańskie w Zakopanem. Jak najbardziej, możecie u nas zarezerwować pobyt z roślinną dietą. Zarówno posiłki bezmięsne jak i 100% wegańskie. Choć restauracja wegetariańska Zakopane nie jest naszą specjalnością to dokładamy wszelkich starań by posiłki dla wegetarian i wegan były zdrowe, smaczne, zróżnicowane i dostosowane do Waszych upodobań.

Dieta bez laktozy Zakopane

Dokładamy także wszelkich starań by zadbać o naszych Gości, którzy cierpią na nietolerancję laktozy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przy nietolerancji laktozy, dieta jest kwestią bardzo indywidualną ponieważ u różnych osób nietolerancja występuje na różnym poziomie. Zdarza się, że niektóre osoby nie muszą eliminować całkowicie z diety mleka czy innych produktów z cukrem mlecznym. Niektórzy nasi Goście mogą je spożywać w ograniczonych ilościach, dlatego bardzo ważne jest byś goszcząc u nas przekazał nam informacje o swoich limitach w diecie bez laktozy. Jeśli u Ciebie objawy są bardzo silne, pamiętaj by poinformować, że dieta ma być oparta w 100% na produktach bez laktozy.

 

 

Zarezerwuj pobyt
z dietą dostosowaną do swoich potrzeb

501 510 510

 

PS. Wyślij sugestie odnośnie preferowanych przez siebie posiłków - postaramy się sprostać oczekiwaniom.

 
Rezerwuj