Bez glutenu, bez laktozy, wege!

 

Hotel bezglutenowy Zakopane

Zdecydowanie coraz więcej osób poszukuje takiej oferty, a my w 100% to rozumiemy. Osoby uczulone na gluten planując swój urlop często zmuszone są do rezygnacji z wyżywienia w ulubionym hotelu lub pensjonacie, gdyż nie ma w nim diety dostosowanej do ich potrzeb. Niestety zdarza się też, że dieta bezglutenowa jest traktowana jako fanaberia lub chwilowa moda... Obiekty oferują dietę bezglutenową, a po fakcie okazuje się, że w daniach gluten jednak jest obecny... Na szczęścia u nas - wakacje bezglutenowe w Zakopanem są możliwe!

Osobno krojone, gotowane, smażone i przygotowywane na każdym etapie - właśnie tak przygotowujemy Twoje posiłki. Osobno od tych wydawanych standardowo by zminimalizować ryzyko najmniejszej styczności z alergenami.

 
 
 
 

Hotel dla wegan Zakopane

Bardzo często otrzymujemy też od Was zapytania o wakacje wegetariańskie i wegańskie w Zakopanem. Jak najbardziej, możecie u nas zarezerwować pobyt z roślinną dietą. Zarówno posiłki bezmięsne jak i 100% wegańskie. Choć restauracja wegetariańska Zakopane nie jest naszą specjalnością to dokładamy wszelkich starań by posiłki dla wegetarian i wegan były zdrowe, smaczne, zróżnicowane i dostosowane do Waszych upodobań.

Dieta bez laktozy Zakopane

Dokładamy także wszelkich starań by zadbać o naszych Gości, którzy cierpią na nietolerancję laktozy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przy nietolerancji laktozy, dieta jest kwestią bardzo indywidualną ponieważ u różnych osób nietolerancja występuje na różnym poziomie. Zdarza się, że niektóre osoby nie muszą eliminować całkowicie z diety mleka czy innych produktów z cukrem mlecznym. Niektórzy nasi Goście mogą je spożywać w ograniczonych ilościach, dlatego bardzo ważne jest byś goszcząc u nas przekazał nam informacje o swoich limitach w diecie bez laktozy. Jeśli u Ciebie objawy są bardzo silne, pamiętaj by poinformować, że dieta ma być oparta w 100% na produktach bez laktozy.

 

 

Zarezerwuj pobyt
z dietą dostosowaną do swoich potrzeb

501 510 510

 

PS. Wyślij sugestie odnośnie preferowanych przez siebie posiłków - postaramy się sprostać oczekiwaniom.

 
Rezerwuj