Atrakcje latem i zimą w Zakopanem dla turystów w Tatra House Zakopane

Kulig z pochodniami po zakopiańskich krzeptówkach

Godzinna przejażdżka po urokliwych, zakopiańskich Krzeptówkach. Klimatycznie i romantycznie w dorożkach lub zimą w saniach. Kulig to pomysł zarówno dla par czy rodzin jak i dla dużych grup. Możliwość przygotowania rozgrzewającego poczęstunku na przejażdżkę – polecamy góralską herbatkę z prądem lub wiśniówkę z oscypkiem.

Kolacja grillowa w ogrodzie tatra house z ogniskiem

Strzelające drewno w ognisku i serwowane prosto z grilla opalanego drewnem przysmaki kuchni gazdowskiej. W ogrodzie Tatra House czeka na Was również drewniana altana, w której posiady z zawsze są udane – czy to zimą czy latem. Możliwość zaproszenia kapeli góralskiej i Gawędziarza. Dostępne różne, zróżnicowane warianty MENU.

Wyprawa na skuterach śnieżnych

Wycieczka na skuterach śnieżnych po górskich trasach z pięknymi widokami na Tatry. Uczestnicy otrzymają skuter śnieżny i pod opieką przewodnika wyjadą na wycieczkę po górach, gdzie będzie można poczuć smak prawdziwej zimowej przygody. Dostępne są różne warianty wypraw – trasy widokowe, bardziej ekstremalne czy przejażdżki połączone z ogniskiem. Udział w wycieczce możliwy także dla osób początkujących, które po raz pierwszy będą prowadziły skuter śnieżny.

Wycieczka w tatry z przewodnikiem tatrzańskim

Wyjście w Tatry z doświadczonym, wykwalifikowanym Przewodnikiem Tatrzańskim to nie tylko gwarancja wspaniałych widoków, ale przede wszystkim duża dawka wiedzy dla wszystkich uczestników wycieczki. Bezpieczeństwo, satysfakcja i wspaniałe wspomnienia zarówno ze spacerów dolinami i reglami jak i zdobywania wysokich szczytów. Organizujemy wycieczki na wszystkie górskie szlaki. Zarówno dla doświadczonych turystów jak i amatorów i grup młodzieżowych.

Sanktuarium na krzeptówkach

Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na zakopiańskich Krzeptówkach zostało wybudowane jako votum za ocalenie życia papieża Jana Pawła II. Góralski kunszt w architekturze i rękodziełach idealnie oddaje bogactwo duchowe mieszkańców Podhala.

Rezerwuj