Tatra House
Pensjonat


Stylowy góralski pensjonat zlokalizowany na zakopiańskich Krzeptówkach, willowej dzielnicy Zakopanego tuż Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.
Pensjonat położony jest w drugiej linii zabudowy z dala od drogi, co daje spokój i bezpieczeństwo dla dzieci.
Z widokowego tarasu, mamy wspaniałą panoramę Tatr z Giewontem i Sarnią Skałkę - bliskość górskiej - tatrzańskiej przyrody jest bardzo odczuwalna.

 

Pokoje dostępne w Pensjonacie Tatra House


Dysponujemy pokojami jedno, dwu, trzy i czteroosobowymi, kliknij i zobacz więcej informacji na temat wyposażenia i wystroju.

 

Imprezy zorganizowane


Pomysłowość w organizacji pobytu w Zakopanem, elastyczność działania i zaangażowanie to wszystko otrzymacie w ramach współpracy z Tatra House. Mamy dziesiątki zadowolonych grup, tysiące zadowolonych turystów, gdyż z roku na rok podnosimy standard zakwaterowania i wyżywienia.

Zobacz co więcej
możemy Ci zaproponować!Zobacz więcej
 

Domowe obiady gotowane bez grilla i pieców konwekcyjnych


W naszej kuchni Tatra House serwujemy domowe potrawy, takie jakie każdy pamięta z młodości - wszystko na bazie naturalnych wyrobów lokalnych producentów - codziennie docierają do nas świeże produkty z masarni, zieleniaka i piekarni…

 

Poczuj klimat Tatra House


Jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów, zobacz zdjęcia i poczuj klimat jaki panuje w Pensjonacie Tatra House.


 

Rezerwuj pobyty w najlepszych cenach!!!
Podaj e-mail, aby otrzymać najlepsze oferty bezpośrednio od właścicieli Tatra House
   

  Co mówią o nas Klienci?


  Opinie naszych klientów są najlepszą wizytówką Pensjonatu Tatra House, poniżej prezentujemy przykładowe opinie napisane przez naszych wczasowiczach na niezależnych portalach opiniotwórczych, kliknij i przeczytaj więcej opinii samodzielnie.

  Tatra House Pensjonat

   
  Rezerwuj