Święta Bożego Narodzenia w Tatra House - Tatra House Pensjonat
Ferie 2015
6 października 2017
Pensjonat idealny dla rodzin z dziećmi
8 października 2017

Święta Bożego Narodzenia w Tatra House

W Tatra House na Krzeptówkach spędziłyśmy magiczne Święta Bożego Narodzenia 2014. Od pierwszych chwil, gdy przekroczyłyśmy próg pensjonatu czułyśmy się jak mile widziani goście. Urody prostemu, utrzymanemu w “góralskim” stylu wnętrzu dodawały barwne świąteczne ozdoby, żywy ogień na kominku w części recepcyjnej, choinka. Przez cały czas naszego pobytu otaczała nas naturalna, przyjazna atmosfera wynikająca z życzliwości i profesjonalizmu personelu, który konsekwentnie realizował
program pobytu. Wszyscy czuli się w Tatra House znakomicie – od najmłodszych do najstarszych, a wśród gości znajdowały się rodziny wielopokoleniowe i małżeństwa mieszane z różnych zakątków Europy. Niewielkie, ale estetyczne, czyste, praktycznie urządzone pokoje z łazienkami zapewniały niezbędne warunki dobrego wypoczynku. Ważnym elementem był swobodny dostęp do internetu.
Kuchnia zasługuje na wyjątkowe wyrazy uznania. Podziękowania należą się tym, którzy przygotowywali znakomite posiłki: bufet śniadaniowy i obiadokolacje oraz przesympatycznej pani, która nam dania podawała do stolików.
W Tatra House udało się stworzyć dobrą, rodzinną atmosferę Wieczerzy Wigilijnej z piękną oprawą muzyczną.
Łamaliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia, życząc sobie, między innymi, kolejnych świąt na Krzeptówkach.

Rezerwuj