COVID-19 - Pytania i odpowiedzi związane z restrykcjami

COVID-19

Tutaj znajdziesz wszystkie odpowiedzi

 

Szanowni Goście,

Dziękujemy, że jesteście dla nas tak wielkim wsparciem w tym trudnym czasie i w większości podtrzymujecie swoje rezerwacje na pobyty zimowe i wakacyjne. 

Szykujemy się do sezonu zimowego normalnie - wszystkie atrakcje są już zaplanowane i odbędą się jak tylko hotelarstwo dostanie zielone światło (oczywiście z zachowaniem dodatkowych restrykcji by zapewnić Państwu bezpieczeństwo).

Podsumowując całą sytuację...

  1. Wierzymy, że już niedługo hotelarstwo się otworzy i przyjedziecie do nas na wymarzony zimowy urlop.
  2. Jeśli będą restrykcje, które uniemożliwią nam przyjęcie Gości lub Wam przyjazd (np. zakaz przemieszczania się, odwołane loty) to każdy nasz Gość ma prawo do bezkosztowej zmiany terminu rezerwacji lub 100% zwrotu wpłaconego zadatku.
 

Najczęściej zadawane pytania

 
Czy Tatra House jest otwarte?
Tak, cały czas przyjmujemy Gości w celach służbowych i przyjmujemy rezerwacje na ferie, wiosenne pobyty i wakacje dla wszystkich.
W jaki sposób przestrzegacie restrykcji?
W Tatra House:
- powstały punkty dezynfekujące,
- w ogólnodostępnych przestrzaniach Goście poruszają się w maseczkach,
- zmieniliśmy sposób serwowania posiłków,
- dostosowaliśmy do wymogów każdą atrakcję - tak, by się odbyła, ale i była bezpieczna
Mam rezerwację, chcę przyjechać - ale co w przypadku zakazu przemieszczania się?
W sytuacji kiedy obostrzenia związane z COVID-19 uniemożliwią naszym Gościom dojazd do Tatra House, np.:
- wstrzymane loty,
- zakaz przemieszczania się

Każdy nasz Gość ma prawo do zmiany terminu pobytu lub 100% zwrotu wpłaconego zadatku.
Jakie są Państwa decyzje ws. Ferii 2021?
Jeśli restrykcje związane związane z COVID-19 uniemożliwią nam przyjmowanie Gości to każdy Gość ma prawo do zmiany terminu pobytu lub 100% zwrotu wpłaconego zadatku.

Jednak szykujemy się do zimy. Przez całą zimę (w tym ferie) przyjmujemy rezerwacje, każda z atrakcji się odbędzie (z zachowaniem szczególnej ostrożności).

Dla dzieci, które przyjadą do Tatra House zimą poza feriami planujemy także stworzenie salki (learning room) by mogły spokojnie uczestniczyć w lekcjach ONLINE a popołudniami bawić się na stokach :).

Rozumiemy jednak, że nagła zmiana terminu ferii przez rząd u wielu z Was jest równoznaczna z koniecznością odwołania wyjazdu zimowego. Dlatego każdy Gość ma prawo do zmiany terminu pobytu lub 100% zwrotu wpłaconego zadatku.
Mam rezerwację w lutym - przyjechałbym i tak, ale być może dzieci wrócą do nauki stacjonarnej?
Dla dzieci, które przyjadą do Tatra House zimą poza feriami planujemy także stworzenie salki (learning room) by mogły spokojnie uczestniczyć w lekcjach ONLINE a popołudniami bawić się na stokach :).

Decyzję czy w przypadku otwarcia Hoteli i powrotu do szkoły mimo wszystko wybrać się na wyczekiwane zimowe ferie w góry zostawiamy Rodzicom.

Rozumiemy jednak, że nagła zmiana terminu ferii przez rząd u wielu z Was jest równoznaczna z koniecznością odwołania wyjazdu zimowego. Dlatego każdy Gość ma prawo do zmiany terminu pobytu lub 100% zwrotu wpłaconego zadatku.
Nie jestem w podróży służbowej, ale chcę przyjechać - czy mogę?
Żaden obiekt nie odpowiada za prawdziwość podanych przez naszych Gości powodów przyjazdu gdyż weryfikacja przez nas tych informacji nie jest możliwa.

Każdy Gość rozpoczynający swój pobyt w Tatra House zobowiązany jest do podpisania oświadczenia, w którym potwierdza, że powodem pobytu jest wyjazd służbowy.
Co z kolacją wigilijną przy obecnych obostrzeniach?
Oczywiście Kolacja Wigilijna dla wszystkich Gości spędzających Święta Bożego Narodzenia się odbędzie.

Planujemy kameralną kolację. Jeśli jednak obostrzenia uniemożliwią jej organizację to oczywiście mamy plan B i kolację Wigilijną w formie cateringu do pokoi lub ustalonych godzin dla każdej rodziny osobno na jadalni.
Seniorzy, tłumy - obawy z tym związane...
Jeśli z jakiegoś powodu masz obawy związane np. ze swoim wiekiem to prosimy samodzielnie ocenić sytuację. Jako obiekt nie możemy wziąć odpowiedzialności za Państwa obawy czy zachowanie innych Turystów w innych miejscach niż samo Tatra House.

My szykujemy się i dokładamy wszelkich starań by przyjąć każdego z Was kto chce spędzić piękny, zimowy urlop w Tatra House.

W momencie gdy rząd ogłosi, że hotele znów są otwarte jesteśmy w 100% gotowi z pokojami, pysznym jedzeniem i atrakcjami (z zachowaniem dodatkowych środków bezpieczeństwa).

Wtedy wszyscy Ci, którzy mają rezerwacje przyjadą i jak zwykle spędzą piękny czas w górach.
 

Rezerwuj