Wczasy dla Seniorów Emeryci i Renciści - wypoczynek z wnukami

495PLN

Czas Relaksu dla seniorów / 2017

Z myślą o wszystkich seniorach, przygotowaliśmy ofertę bardzo atrakcyjnego wypoczynku w samym sercu Tatr, pełnego atrakcji oraz miłych chwil. Jesień to piękny czas w Zakopanem, idealny na spacery oraz spokojny wypoczynek, czyli to, na co seniorzy szczególnie zasługują. Bliskość tatrzańskiej przyrody, cisza, a wieczorami ciepło z kominka i spotkania przy ognisku sprawią, że czas ten będzie naprawdę wyjątkowy. Zapraszamy pobyt we wrześniu lub październiku.

658PLN

Mikołajki dla seniorów 2017

Wspólne kolędowanie, choinka, Mikołaj oraz przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia - wszystko to sprawi, że w Tatra House wszyscy seniorzy będą mogli poczuć się wyjątkowo, a pobyt upłynie w rodzinnej atmosferze, pełnej góralskiej gościnności i magii płynącej ze świąt. Grudzień to także piękny czas w Zakopanem, który sprzyja spacerom oraz spokojnemu odpoczynkowi w bliskości tatrzańskiej przyrody, z dala od miejskiego zgiełku. Zapraszamy serdecznie na tygodniowy pobyt.

Dzień dobry , Witamy !

Przedstawiamy Państwu regionalny góralski Pensjonat, położony w Zakopanem, zaledwie 3 km od Krupówek. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, doskonałe miejsce na wędrówki w góry, od nas tylko 5 minut do centrum Zakopanego - swobodny dojazd bez korków. Dla gości mamy przytulne pokoje z widokiem na Tatry i Gubałówkę, wykończone w drewnie i cieszącą się bardzo dobrą opinią kuchnię. Dookoła boisko sportowe, dwa place zabaw dla dzieci oraz grill i ognisko. Oferujemy noclegi z wyżywieniem, wycieczki, imprezy integracyjne i spotkania firmowe. Tatra House to kameralny - regionalny pensjonat w górach, gdzie zawsze jest miło, smacznie, gościnnie i regionalnie. Pensjonat został wyróżniony w konkursie na "Hotel i Pensjonat dla dzieci w Zakopanem", zapraszamy do nas rodziny z dziećmi.

Last Minute Oferty w promocji

  • NOWY ROK 2 - 7 styczeń 2018
    545 PLN
  • PRZED FERIAMI 7-13 styczeń 2018
    594 PLN

Newsletter Najnowsze informacje w Twojej skrzynce

partnerzy