Wczasy dla Seniorów Emeryci i Renciści - wypoczynek z wnukami

396PLN

Czas Relaksu dla seniorów /2017

Z myślą o wszystkich seniorach, przygotowaliśmy ofertę bardzo atrakcyjnego wypoczynku w samym sercu Tatr, pełnego atrakcji oraz miłych chwil. Jesień to piękny czas w Zakopanem, idealny na spacery oraz spokojny wypoczynek, czyli to, na co seniorzy szczególnie zasługują. Bliskość tatrzańskiej przyrody, cisza, a wieczorami ciepło z kominka i spotkania przy ognisku sprawią, że czas ten będzie naprawdę wyjątkowy. Zapraszamy na 4 dniowy pobyt w październiku.

553PLN

Dla seniorów / 2017

Wszystkich seniorów poszukujących odpoczynku zapraszamy do skorzystania z wyjątkowo atrakcyjnej oferty pobytu w październiku, w terminie 23-30.10.2016. Jesień to piękny czas w Zakopanem i Tatrach, idealny na spacery i zwiedzanie. Wiele ciepłych dni i pięknych wieczorów pozwolą na piesze wędrówki po szlakach i po Zakopanem oraz miłe wieczory przy ognisku i kominku. Dodatkowo w Pensjonacie każdego dnia zorganizujemy dla Państwa ciekawa atrakcję. W Tatra House seniorzy przeżyją to, co najlepsze w Zakopanem.

553PLN

Dla seniorów / 2017

Dla wszystkich seniorów, którzy marzą o wypoczynku w bliskości przyrody i z dala od miejskiego zgiełku, przygotowaliśmy wyjątkowo atrakcyjną ofertę pobytu. Listopad to piękny, jesienny czas w Zakopanem i Tatrach, idealny na spacery i zwiedzanie. Pogodne dni i piękne wieczory pozwolą na piesze wędrówki po szlakach i po Zakopanem oraz miłe wieczory przy ognisku i kominku. Dodatkowo w Pensjonacie każdego dnia zorganizujemy dla Państwa ciekawa atrakcję. W Tatra House seniorzy przeżyją to, co najlepsze w Zakopanem.

658PLN

Mikołajki dla seniorów 2017

Wspólne kolędowanie, choinka, Mikołaj oraz przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia - wszystko to sprawi, że w Tatra House wszyscy seniorzy będą mogli poczuć się wyjątkowo, a pobyt upłynie w rodzinnej atmosferze, pełnej góralskiej gościnności i magii płynącej ze świąt. Grudzień to także piękny czas w Zakopanem, który sprzyja spacerom oraz spokojnemu odpoczynkowi w bliskości tatrzańskiej przyrody, z dala od miejskiego zgiełku. Zapraszamy serdecznie na tygodniowy pobyt.

Dzień dobry , Witamy !

Przedstawiamy Państwu regionalny góralski Pensjonat, położony w Zakopanem, zaledwie 3 km od Krupówek. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, doskonałe miejsce na wędrówki w góry, od nas tylko 5 minut do centrum Zakopanego - swobodny dojazd bez korków. Dla gości mamy przytulne pokoje z widokiem na Tatry i Gubałówkę, wykończone w drewnie i cieszącą się bardzo dobrą opinią kuchnię. Dookoła boisko sportowe, dwa place zabaw dla dzieci oraz grill i ognisko. Oferujemy noclegi z wyżywieniem, wycieczki, imprezy integracyjne i spotkania firmowe. Tatra House to kameralny - regionalny pensjonat w górach, gdzie zawsze jest miło, smacznie, gościnnie i regionalnie. Pensjonat został wyróżniony w konkursie na "Hotel i Pensjonat dla dzieci w Zakopanem", zapraszamy do nas rodziny z dziećmi.

Last Minute Oferty w promocji

  • Wakacje - SUPER LAST MINUTE
    629 PLN
  • Rodzinne wakacje 2017
    833 PLN

Newsletter Najnowsze informacje w Twojej skrzynce

partnerzy