Warunki, zmiana i anulacja rezerwacji

Po dokonaniu rezerwacji mailem lub telefonicznie, otrzymają Państwo od nas potwierdzenie rezerwacji wraz z kalkulacją oraz warunkami rezerwacji. Jako potwierdzenie wymagana jest wpłata zadatku w wysokości 50% wartości rezerwacji, jest to gwarant realizacji usługi dla obydwu stron, prosimy to uszanować, gdyż rezerwacją blokujemy termin i pokoje dla Państwa.

Pozostałą część należności należy uregulować gotówką lub kartą w dniu przyjazdu w recepcji Pensjonatu Tatra House - wyjątkiem jest okres Świąteczny i Noworoczny, gdzie przed przyjazdem pobieramy 100% wartość rezerwacji z uwagi na bardzo wysoki sezon. W przypadku rezerwacji pobytu z dużym wyprzedzeniem czasowym 3-12 miesięcy wcześniej, istnieje możliwość wpłaty zadatku w wysokości 25% i dopłaty kolejnej części 25% zadatku 30 dni przed przyjazdem.

Po zaksięgowaniu zadatku na koncie wyślemy Państwu skierowanie, które będzie dowodem dokonania rezerwacji. Skierowanie wraz z dokumentem tożsamości należy okazać w recepcji podczas meldunku. Z chwilą dokonania anulacji części lub całości zarezerwowanych usług wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi.

Informujemy Państwa z wyprzedzeniem, iż dbając o standard oraz komfort naszych gości, w Pensjonacie Tatra House obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz przebywania zwierząt domowych. Palenie papierosów możliwe jest na zewnątrz Pensjonatu w wyznaczonych miejscach. Niezastosowanie się do zakazu będzie wiązało się z dodatkową opłatą doliczoną do rachunku za sprzątanie pokoju przez firmę sprzątająca wraz z dezynsekcją - opłata w wysokości 500 zł.

W przypadku, kiedy klient nie przyjedzie do Tatra House do północy pierwszego dnia pobytu, a nie zgłosił swojego późniejszego przyjazdu rezerwacja zostanie automatycznie anulowana, a pokój wystawiony na sprzedaż.

Z tytułu późniejszego przybycia lub wcześniejszego wyjazdu nie będą udzielane żadne zniżki / zwroty. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 17.00 w dniu przyjazdu, kończy o godz. 11.00 w dniu wyjazdu.

Dzień dobry , Witamy !

Przedstawiamy Państwu regionalny góralski Pensjonat, położony w Zakopanem, zaledwie 3 km od Krupówek. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, doskonałe miejsce na wędrówki w góry, od nas tylko 5 minut do centrum Zakopanego - swobodny dojazd bez korków. Dla gości mamy przytulne pokoje z widokiem na Tatry i Gubałówkę, wykończone w drewnie i cieszącą się bardzo dobrą opinią kuchnię. Dookoła boisko sportowe, dwa place zabaw dla dzieci oraz grill i ognisko. Oferujemy noclegi z wyżywieniem, wycieczki, imprezy integracyjne i spotkania firmowe. Tatra House to kameralny - regionalny pensjonat w górach, gdzie zawsze jest miło, smacznie, gościnnie i regionalnie. Pensjonat został wyróżniony w konkursie na "Hotel i Pensjonat dla dzieci w Zakopanem", zapraszamy do nas rodziny z dziećmi.

Last Minute Oferty w promocji

  • NOWY ROK 2 - 7 styczeń 2018
    545 PLN
  • PRZED FERIAMI 7-13 styczeń 2018
    594 PLN

Newsletter Najnowsze informacje w Twojej skrzynce

partnerzy