Warunki rezerwacji

Po dokonaniu rezerwacji mailem lub telefonicznie, otrzymają Państwo od nas potwierdzenie rezerwacji wraz z kalkulacją oraz warunkami rezerwacji. Wówczas wymagana jest wpłata zadatku w wysokości 50% wartości rezerwacji, jako gwarant realizacji usługi. Pozostałą część należności należy uregulować gotówką w dniu przyjazdu w recepcji Tatra House - wyjątkiem jest okres Świąteczny i Noworoczny. W przypadku rezerwacji pobytu z dużym wyprzedzeniem czasowym, istnieje możliwość wpłaty zadatku w wysokości 25% w chwili rezerwacji i dopłaty kolejnej części 25% zadatku 30 dni przed przyjazdem. Po zaksięgowaniu zadatku na koncie wyślemy Państwu skierowanie, które będzie dowodem dokonania rezerwacji. Skierowanie wraz z dokumentem tożsamości należy okazać w recepcji podczas meldunku. Z chwilą dokonania anulacji części lub całości zarezerwowanych usług wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi.

Informujemy Państwa z wyprzedzeniem, iż dbając o komfort naszych gości, w Tatra House obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz przebywania zwierząt domowych. Palenie papierosów możliwe jest na zewnątrz Pensjonatu w wyznaczonych miejscach.

Rezerwacja

Imię i nazwisko / Firma *
Miejscowość *
Telefon *
Adres e-mail *
Data przyjazdu *
Data wyjazdu *
Ilość dorosłych
Ilość dzieciWiek dzieci
Wyżywienie
Uwagi
Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz [ 5 + 6 ]*
 

Dzień dobry , Witamy !

Przedstawiamy Państwu regionalny góralski Pensjonat, położony w Zakopanem, zaledwie 3 km od Krupówek. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, doskonałe miejsce na wędrówki w góry, od nas tylko 5 minut do centrum Zakopanego - swobodny dojazd bez korków. Dla gości mamy przytulne pokoje z widokiem na Tatry i Gubałówkę, wykończone w drewnie i cieszącą się bardzo dobrą opinią kuchnię. Dookoła boisko sportowe, dwa place zabaw dla dzieci oraz grill i ognisko. Oferujemy noclegi z wyżywieniem, wycieczki, imprezy integracyjne i spotkania firmowe. Tatra House to kameralny - regionalny pensjonat w górach, gdzie zawsze jest miło, smacznie, gościnnie i regionalnie. Pensjonat został wyróżniony w konkursie na "Hotel i Pensjonat dla dzieci w Zakopanem", zapraszamy do nas rodziny z dziećmi.

Last Minute Oferty w promocji

  • NOWY ROK 2 - 7 styczeń 2018
    545 PLN
  • PRZED FERIAMI 7-13 styczeń 2018
    594 PLN

Newsletter Najnowsze informacje w Twojej skrzynce

partnerzy