Zielone szkoły - 7 dni

65PLN
Zielone szkoły w Zakopanem - zapraszamy do Pensjonatu Tatra House na pełen przygód pobyt pod Tatrami, wiosną i jesienią proponujemy 7 i 14-dniowe pobyty z pełnym wyżywieniem ( trzy posiłki dziennie ) w komfortowych warunkach. U nas zielona szkoła poczucie się wyjątkowo, dobre jedzenie, dużo atrakcji, boisko wielofunkcyjne do gier i zabaw, a wszystko w samym Zakopanem, w cenie jak poza Zakopanem. Zadbaliśmy o atrakcje na zewnątrz pensjonatu, aby dzieciom było miło, bezpiecznie i komfortowo - boisko sportowe: koszykówka, piłka nożna oraz siatkówka !

Program pobytu ustalany jest indywidualnie przez organizatorów, godziny posiłków każdorazowo dostosujemy do potrzeb i programu. Zapewniamy bardzo dobre warunki spania, smaczne posiłki, śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Mamy kartę kwalifikacyjną obiektu i spęłniamy wszystkie wymagania odnośnie bezpieczeństwa oraz standardów sanepidu.

Zielona szkoła to w Zakopanem, 300 metrów od Parku Narodowego, 300 metrów od Doliny Małek Łąki oraz Drogi pod Reglami to wyjątkowe miejsce na odpoczynek, bez konieczności przejazdów i dojazdów autokarami. Jedno miejsce tysiące możliwości. Do centrum Zakopanego 30 minut spacerkiem. Pensjonat znajduje się na uboczu (150 m od drogi głównej), co zapewnia wypoczywającym bezpieczeństwo.

Każdy rodzic, opiekun i organizator, który wysyła dzieci na zielona szkołę może być pewny, że warunki Pensjonatu Tatra House w Zakopanem, spełnia wszystkie standardy i jets gotowy na obsługę grup młodzieżowych przez cały rok.

Dlaczego warto wybrać Tatra House:
- doskonała baza do wypadów na tatrzańskie szlaki;
- sala lekcyjna;
- bezpieczny teren, oddalony od drogi (zieleń, otaczająca obiekt, sprzyja właściwemu wypoczynkowi);
- komfortowe pokoje z łazienkami oraz TV
- fantastyczne jedzenie

Szybki kontakt z Recepcją

Imię i nazwisko / Firma *
Telefon *
Adres e-mail *
Uwagi
 

Dzień dobry , Witamy !

Przedstawiamy Państwu regionalny góralski Pensjonat, położony w Zakopanem, zaledwie 3 km od Krupówek. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, doskonałe miejsce na wędrówki w góry, od nas tylko 5 minut do centrum Zakopanego - swobodny dojazd bez korków. Dla gości mamy przytulne pokoje z widokiem na Tatry i Gubałówkę, wykończone w drewnie i cieszącą się bardzo dobrą opinią kuchnię. Dookoła boisko sportowe, dwa place zabaw dla dzieci oraz grill i ognisko. Oferujemy noclegi z wyżywieniem, wycieczki, imprezy integracyjne i spotkania firmowe. Tatra House to kameralny - regionalny pensjonat w górach, gdzie zawsze jest miło, smacznie, gościnnie i regionalnie. Pensjonat został wyróżniony w konkursie na "Hotel i Pensjonat dla dzieci w Zakopanem", zapraszamy do nas rodziny z dziećmi.

Last Minute Oferty w promocji

  • NOWY ROK 2 - 7 styczeń 2018
    545 PLN
  • PRZED FERIAMI 7-13 styczeń 2018
    594 PLN

Newsletter Najnowsze informacje w Twojej skrzynce

partnerzy