Wigilia firmowa w Zakopanem

423PLN
Spotkanie przy wspólnym stole podczas regionalnej kolacji wigilijnej w góralskiej izbie Tatra House to idealna okazja do zintegrowania grupy, ale również wspaniały czas, który pozwoli Państwu przypomnieć sobie lata dzieciństwa. Zapach choinki, rodzinna atmosfera, domowe wypieki i dużo śniegu – to wszystko nadaje spotkaniu niepowtarzalny nastrój.
Przed kolacją wigilijną zaprosimy Państwa na piękny, zimowy kulig z pochodniami po najbliższej okolicy urokliwej Drogi pod Reglami. Po powrocie rozpocznie się kolacja wigilijna, którą umili Państwu najlepsza kapela góralska w Zakopanem, grając i śpiewając kolędy na góralską nutę. Na zakończenie kolacji odwiedzi Państwa gość specjalny – święty Mikołaj, który obdaruje naszych Gości drobnymi, regionalnymi upominkami. Przez cały czas trwania spotkania przy wigilijnym stole, serwowane będą specjały tradycyjnej kuchni gazdowskiej.

WIGILIJNE SPOTKANIE FIRMOWE w Zakopanem:
- pobyt w grudniu 2016
- 2 noclegi w pokojach dwu i trzyosobowych
- 2 śniadania w formie bufetu szwedzkiego
- 2 obiadokolacje serwowane do stolika ( zupa domowa, danie główne z dodatkami, deser i kompot )
- kulig z pochodniami po urokliwych zakopiańskich Krzeptówkach
- regionalna kolacja wigilijna w góralskiej izbie z gawędami Staszka i wspólnym kolędowaniem na góralską nutę, czyli dużo dobrego humoru i zabawy oraz specjały tradycyjnej kuchni gazdowskiej, a na zakończenie gość specjalny - święty Mikołaj, który rozda wszystkim upominki

CENA 3-dniowego pobytu z wigilijnym spotkaniem firmowym: 423,00 zł / osoba

DODATKOWE ATRAKCJE, które mogą wzbogacić program pobytu:
- wyprawa na skuterach śnieżnych
- akcja lawinowa z ratownikami TOPR
- nauka powożenia psim zaprzęgiem
- rzeźbienie w lodzie pod okiem artystów
- wiele, wiele innych...

Oferta przygotowywana jest indywidualnie - zadzwoń i wynegocjuj najlepszą dla siebie cenę - tel. +48 501 590 590 / e-mail: grupy@krzeptowki.pl

Szybki kontakt z Recepcją

Imię i nazwisko / Firma *
Telefon *
Adres e-mail *
Uwagi
 

Dzień dobry , Witamy !

Przedstawiamy Państwu regionalny góralski Pensjonat, położony w Zakopanem, zaledwie 3 km od Krupówek. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, doskonałe miejsce na wędrówki w góry, od nas tylko 5 minut do centrum Zakopanego - swobodny dojazd bez korków. Dla gości mamy przytulne pokoje z widokiem na Tatry i Gubałówkę, wykończone w drewnie i cieszącą się bardzo dobrą opinią kuchnię. Dookoła boisko sportowe, dwa place zabaw dla dzieci oraz grill i ognisko. Oferujemy noclegi z wyżywieniem, wycieczki, imprezy integracyjne i spotkania firmowe. Tatra House to kameralny - regionalny pensjonat w górach, gdzie zawsze jest miło, smacznie, gościnnie i regionalnie. Pensjonat został wyróżniony w konkursie na "Hotel i Pensjonat dla dzieci w Zakopanem", zapraszamy do nas rodziny z dziećmi.

Last Minute Oferty w promocji

  • NOWY ROK 2 - 7 styczeń 2018
    545 PLN
  • PRZED FERIAMI 7-13 styczeń 2018
    594 PLN

Newsletter Najnowsze informacje w Twojej skrzynce

partnerzy