Góralski pomysł na szkolenia

690
Na przestrzeni ostatnich dwóch lat stworzyliśmy bardzo oryginalny program szkoleniowy, który mieliśmy okazję już kilkukrotnie realizować dla naszych wymagających klientów. Program oparty jest o tradycję i folklor góralski, który wykorzystujemy dla realizacji programu szkoleniowego. Nasza oferta "szkolenia po góralsku" oparta jest o zakwaterowanie w naszym obiekcie w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych wraz ze śniadaniami. To co wyróżnia ofertę to organizacja zajęć w bardzo atrakcyjnych miejscach, co nada wyjątkową formułę całemu szkoleniu. Nasza propozycja to:

Dzień I
- wyjazd bryczkami spod Pensjonatu do Doliny Chochołowskiej
- zajęcia szkoleniowe na poddaszu stylowej drewnianej karczmy
- przerwa kawowa - do dyspozycji będzie kawa + herbata + domowe ciastko prosto z pieca + sery góralskie
- obiad w w formie cateringu - przystawka oscypek z grilla, zupa kwaśnica z żeberkiem, placek po zbójnicku, kawa, herbata
- wyprawimy góralski wieczór w formie grilla - podczas dwugodzinnego wieczoru przy grillu przywitamy przybyłych gości góralską serdecznością i nutką góralskiej muzyki
- pamiątki regionalne " góralski cyrpok lub ciupaga " z grawerem.... Zakopane 20114

Dzień II
- zajęcia w sali konferencyjnej Tatra House + kawa + herbata + ciastka
- szkolenie w plenerze na jednej z polan w Dolinie Chochołowskiej - warunki techniczne zachowane zgodnie ze standardami dobrej sali konferencyjnej (projektor, ekran, flipchart, nagłośnienie, stoły, krzesła, zadaszenie na wypadek deszczu, przerwa kawowa) - co ważne na tę polanę nawet prąd nie dociera - wszystko przygotowane specjalnie dla Państwa na potrzeby przeprowadzenia szkolenia.
- obiad w Leśniczówce
- wyjazd do Karczmy przy Młynie, gdzie podczas góralskiego wieczoru będzie można spróbować najlepszej zakopiańskiej kuchni oraz posłuchać dobrej regionalnej muzyki. Wieczór poprowadzi jeden z zakopiańskich harnasiów.
- wyjazd busem na godzinną wycieczkę Zakopane by Night - wycieczkę poprowadzi przewodnik tatrzański
- powrót do Tatra House tam przygotowany będzie regionalny poczęstunek na zimno oraz dobre trunki - wieczór przy kominku
- jako dodatkową atrakcję proponujemy nocną wycieczką na skuterach śnieżnych lub quadach po górskich trasach. Start z bazy na Gubałówce w godzinach wieczornych. Uczestnicy otrzymają dwuosobowy sprzęt, którym pod opieką instruktora wyjadą na 3 godzinną nocną wycieczkę po trasach Gubałówki. Piękna zimowa przygoda, gdzie w blasku księżyca dotrzemy w miejsca dostępne tylko na skuterach śnieżnych lub quadach. Prawdziwa nocna przygoda gwarantowana. W trakcie wycieczki zrobimy przerwę na ciepły poczęstunek przy ognisku.

Powyższe zapisy mogą stanowić elementy programu szkoleniowego pod Tatrami, z zakwaterowaniem w naszym Tatra House.

Rezerwacja i informacja dla grup:
e-mail: grupy@krzeptowki.pl
tel. +48 501 590 590 lub +48 18 20 162 00


Szybki kontakt z Recepcją

Imię i nazwisko / Firma *
Telefon *
Adres e-mail *
Uwagi
 

Dzień dobry , Witamy !

Przedstawiamy Państwu regionalny góralski Pensjonat, położony w Zakopanem, zaledwie 3 km od Krupówek. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, doskonałe miejsce na wędrówki w góry, od nas tylko 5 minut do centrum Zakopanego - swobodny dojazd bez korków. Dla gości mamy przytulne pokoje z widokiem na Tatry i Gubałówkę, wykończone w drewnie i cieszącą się bardzo dobrą opinią kuchnię. Dookoła boisko sportowe, dwa place zabaw dla dzieci oraz grill i ognisko. Oferujemy noclegi z wyżywieniem, wycieczki, imprezy integracyjne i spotkania firmowe. Tatra House to kameralny - regionalny pensjonat w górach, gdzie zawsze jest miło, smacznie, gościnnie i regionalnie. Pensjonat został wyróżniony w konkursie na "Hotel i Pensjonat dla dzieci w Zakopanem", zapraszamy do nas rodziny z dziećmi.

Last Minute Oferty w promocji

  • NOWY ROK 2 - 7 styczeń 2018
    545 PLN
  • PRZED FERIAMI 7-13 styczeń 2018
    594 PLN

Newsletter Najnowsze informacje w Twojej skrzynce

partnerzy