Wypoczynek dla Ciebie Weekendy, Jesień, Święta, Sylwester, Ferie

Oferta pakietów pobytowych w Pensjonacie Tatra House, skierowana do turystów indywidualnych oraz rodzin z dziećmi - oferta zawiera noclegi z wyżywieniem oraz wiele atrakcje dodatkowych, które wliczone są w cenę pakietu. Rezerwacja pakietu to ciekawy program zawsze w atrakcyjnej cenie.
495PLN

Wrzesień po Wakacjach 2017

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowo atrakcyjnego pobytu juz od 26 sierpnia w ramach pakietu Wrzesień po Wakacjach.. Jest to piękny czas w Zakopanem i w Tatrach, idealny na wycieczki i wędrówki. Wiele ciepłych dni i pięknych wieczorów to okazja na spokojny wypoczynek w górach, spacery po szlakach oraz wieczory przy ognisku i kominku.

258PLN

Weekend we Wrześniu

Oferta weekend we wrześniu w terminie 15 - 17.09.2017, przygotowaliśmy specjalną ofertę 2 dniowy pobyt w super cenie. Przy ognisku będziemy smakować regionalne przysmaki z grilla i dodatkowo zaprosimy wszystkich na wspólną wycieczkę z Przewodnikiem ...

495PLN

Październik - Cisza i Spokój 2017

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowo atrakcyjnego pobytu jesienią. Jest to piękny czas w Zakopanem i w Tatrach, idealny na wycieczki i wędrówki. Wiele ciepłych dni i pięknych wieczorów to okazja na spokojny wypoczynek w górach, spacery po szlakach oraz wieczory przy ognisku i kominku. To nie wszystko, bo każdego dnia zorganizujemy dla Państwa ciekawą atrakcję.

1254PLN

Święta Bożego Narodzenia - 2017

Oferta na Boże Narodzenie 2017 w Tatra House przypomni Państwu czas świąt z lat dziecięcych - zapach choinki, rodzinna atmosfera, domowe wypieki i dużo śniegu. W dzień wigilijny przy nutach kapeli góralskiej rozpoczniemy uroczystą kolację. To będzie wyjątkowy czas ....

1374PLN

Sylwester - 2017 / 2018

Sylwester w Zakopanem, pełen zorganizowanych atrakcji w Tatra House. Zapraszamy na pobyt sylwestrowy w Zakopanem, który spędzicie w domowej atmosferze Pensjonatu Tatra House. Będziemy odpoczywać, biesiadować i aktywnie spędzać czas - każdego dnia atrakcje dla naszych gości. Pojedziemy na kulig saniami, zapalimy ognisko, będziemy się bawić i śpiewać z kapelą góralską ...

763PLN

Ferie Zimowe 2018

Ferie zimowe w Tatra House styczeń luty 2018. W naszym pensjonacie ferie są wyjątkowe - to 7 dni pełnych zimowych atrakcji i dobrej zabawy, skutery śnieżne, kulig, animacje dla dzieci, lodowisko itd. Atmosfera, regionalny klimat, pyszne śniadania i obiadokolacje. Będzie kulig zakończony góralską zabawą przy ognisku, będą śpiewy, będzie miło i radośnie, jak zawsze w Tatra House.

Dzień dobry , Witamy !

Przedstawiamy Państwu regionalny góralski Pensjonat, położony w Zakopanem, zaledwie 3 km od Krupówek. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, doskonałe miejsce na wędrówki w góry, od nas tylko 5 minut do centrum Zakopanego - swobodny dojazd bez korków. Dla gości mamy przytulne pokoje z widokiem na Tatry i Gubałówkę, wykończone w drewnie i cieszącą się bardzo dobrą opinią kuchnię. Dookoła boisko sportowe, dwa place zabaw dla dzieci oraz grill i ognisko. Oferujemy noclegi z wyżywieniem, wycieczki, imprezy integracyjne i spotkania firmowe. Tatra House to kameralny - regionalny pensjonat w górach, gdzie zawsze jest miło, smacznie, gościnnie i regionalnie. Pensjonat został wyróżniony w konkursie na "Hotel i Pensjonat dla dzieci w Zakopanem", zapraszamy do nas rodziny z dziećmi.

Last Minute Oferty w promocji

  • Wrzesień po Wakacjach 2017
    495 PLN

Newsletter Najnowsze informacje w Twojej skrzynce

partnerzy