Wyjazdy firmowe noclegi, przygoda i zabawa

Mamy pomysł na ciekawy pobyt w Zakopanem - Pensjonat Tatra House to cudne miejsce na organizacje imprezy integracyjnej, spotkania firmowego w Zakopanem. W naszym regionalnym pensjonacie zlokalizowanym na zakopiańskich Krzeptówkach - 3 km od centrum, jesteśmy gotowi organizować najlepsze imprezy integracyjne, spotkania firmowe, szkolenia dla firm. Z obsługą grup pracujemy od 11 lat, posiadamy własną bazę atrakcji w Zakopanem - Park Przygody, Park Linowy, quady 4x4, skutery śnieżne. Pomysłowość w organizacji pobytu w Zakopanem, elastyczność działania i zaangażowanie to wszystko otrzymacie w ramach współpracy z Tatra House. Mamy dziesiątki zadowolonych grup, tysiące zadowolonych turystów, gdyż z roku na rok podnosimy standard zakwaterowania i wyżywienia Zapraszamy !
690

Góralski pomysł na szkolenia

Wyjątkowe szkolenie w Tatra House w Zakopanem. Oryginalny pomysł, wyjątkowa atmosfera, program szkoleniowy, który zyskał uznanie wśród naszych klientów. Co powiedzą Państwo na zajęcia szkoleniowe na jednej z tatrzańskich polan albo na poddaszu jednej z zakopiańskich karczm? Rewelacyjny pomysł na spotkanie szkoleniowe dla cudzoziemców.

190PLN

Impreza firmowa / integracyjna

Impreza integracyjna, podczas której połączymy wiele atrakcji jakie dostępne są w Zakopanem i w Tatrach. Program zakłada dobrą zabawę, integrację i przygodę w Tatrach. Oferta każdorazowo przygotowana będzie pod sugestię i specyfikację danej grupy.

235PLN

Snow Winter Games

Snow Winter Games to wspaniała zimowa impreza integracyjna, o charakterze przygodowo - sprawnościowym. Miejscem organizacji imprezy jest Gubałówka. Impreza, która łączy w sobie wszystkie elementy zimowej zabawy pod Tatrami. Snow Winter Games to najlepsza zimowa zabawa w Zakopanem

1100PLN

Śpasy góralskie

Po góralsku śpasy to po Waszemu zabawa..., w karczmie lub na polanie, gdzie na uczestników będzie czekała kapela góralska z gawędziarzem i parami tanecznymi.

75PLN

Kolacja regionalna

Regionalna kolacja w Tatra House z kapelą góralską lub dyskoteką to doskonały sposób na zintegrowanie grupy.

75PLN

Kolacja grillowa

Koło Tatra House w pięknym nowym szałasie proponujemy zorganizowanie kolacji przy grillu. Bogate menu oraz różnorodność potraw zachwyci każdego. W otoczeniu smrekowego lasu przy trzaskającym ognisku chwile te pozostaną na długo w pamięci.

75PLN

Posiady góralskie

Kapela góralska z gawędziarzem - Trzy godzinny program podczas którego gawędziarz żartami i historiami o Tatrach i góralach wprowadzi w nastrój wspaniałej zabawy.

650PLN

Ognisko z pieczonym prosiakiem

Organizujemy ogniska z kapelą góralską, cateringiem, czyli ciepłym poczęstunkiem przy ognisku.

950PLN

Dyskoteka z Karaoke

Doskonała zabawa prowadzona przez najlepszych DJ-ów w Zakopanem, którzy imprezą karaoke zamienią zwykłą dyskotekę we wspaniały koncert pt. "śpiewać każdy może....".

110PLN

Wyprawa na quadach

Wycieczka na quadach po górskich trasach. Start z bazy Quadoo na Gubałówce – uczestnicy otrzymają dwuosobowy quad Yamaha Grizzly 4x4, którym pod opieką instruktora wyjadą na godzinną wycieczkę pasmem Gubałówki.

550PLN

Samochody Terenowe Jeep

Wyprawy off road - samochody terenowe na górskich drogach, zabawa która dostarcza wielu wrażeń i uczy jazdy samochodem w terenie. Wspaniała wyprawa terenówkami po Podhalu, pod okiem doświadczonych instruktorów - wspaniała impreza ...

195PLN

Tatra Extreme Games

Tatra Extreme Games - 6 godzinna ekstremalna impreza integracyjna na Gubałówce. W tym czasie uczestnicy pokonują różnego rodzaju przeszkody - nie jest to lekka zabawa...

1500PLN

Szkolenie TOPR - LATO

Szkolenie TOPR to spotkanie z ratownikami górskimi TOPR, którzy podczas dwugodzinnego szkolenia przekażą Państwu wszystkie cenne informacje dotyczące bezpieczeństwa w górach oraz pracy ratownika TOPR. Informacja o zagrożeniu lawinowym w okresie zimowym oraz o działaniu grupy TOPR.

125PLN

Rafting po Dunajcu

Spływ profesjonalnymi raftingowymi pontonami po Dunajcu - jedna z najciekawszych ofert w Europie! Po lewej stronie Polska, po prawej Słowacja i do pokonania osiemnaście kilometrów na rzece Dunajec w otoczeniu przepięknej, malowniczej przyrody Pienin i wapiennych skał.

125PLN

Spływ Dunajcem

Spływ Dunajcem tradycyjnymi drewnianymi tratwami do Szczawnicy. Dodatkowo zwiedzanie w Dębnie Podhalańskim zabytkowego drewnianego kościółka z XV w. z pięknie zachowaną polichromią wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie zamku Dunajec w Niedzicy i spacer po zaporze.

55PLN

Integracja w Parku Przygody

Wyślij zapytanie, otrzymasz aktualną ofertę przygotowaną pod konkretną ilość osób oraz termin. Jednocześnie sprawdź dostępność wolnych miejsc i terminów w Tatra House.

65PLN

Termy, wodny relaks

Kilkugodzinny pobyt w jednym z całorocznych termalnych aquaparków - w Szaflarach, Bukowinie Tatrzańskiej, Białce Tatrzańskiej, na Słowacji w Orawicach, Popradzie czy Liptowskim Mikulaszu.

95PLN

Kulig w Dolinie Chochołowskiej

Zapraszamy na kuligi w Dolinie Chochołowskiej, najdłuższej dolinie w polskich Tatrach i jednej z najpiękniejszych w Europie.

250 zł

Skutery śnieżne w Zakopanem

Skutery śnieżne - wyprawy na skuterach śnieżnych dla grup zorganizowanych w Zakopanem, codzienne zimowe wyprawy na skuterach w formie snow safari. Atrakcje w Zakopanem, imprezy integracyjne, imprezy dla firm. Zimowa wielka przygoda w górach.

75PLN

Kulig Drogą pod Reglami

Kulig po najbardziej malowniczych zakątkach Zakopanego na granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego, Małej Łąki, Polany Siwarne to prawdziwe śnieżne szaleństwo.

75PLN

Szkolenie TOPR - ZIMA

Na początku krótka informacja o zasadach bezpiecznej turystyki górskiej, o zagrożeniu lawinowym, umiejętnościach planowania wycieczki górach, zasady postępowania po zejściu lawiny i sposoby poszukiwania zasypanych przez lawinę.

55PLN

Zimowa Zabawa

Zimowa Zabawa na Gubałówce to wspaniała impreza integracyjna o charakterze przygodowo - sprawnościowym. Miejscem organizacji imprezy jest Gubałówka. Impreza, która łączy w sobie wszystkie elementy zimowej zabawy pod Tatrami. Snow Winter Games to najlepsza zimowa zabawa w Zakopanem

65PLN

Psie zaprzęgi

Psie zaprzęgi - przejażdżki saniami zaprzężonymi w psy husky. Wyprawy organizujemy na zamkniętej leśnej polanie, z dala od zgiełku i hałasu.

569PLN

Twój event w TATRACH

Mamy pomysł na ciekawy pobyt w Zakopanem - Pensjonat Tatra House to cudne miejsce na organizacje imprezy integracyjnej, spotkania firmowego w Zakopanem. W naszym regionalnym pensjonacie zlokalizowanym na zakopiańskich Krzeptówkach - 3 km od centrum, jesteśmy gotowi organizować najlepsze imprezy integracyjne, spotkania firmowe, szkolenia dla firm.

55PLN

Catering w plenerze

Lunch w formie góralskiego cateingu w dowolnym miejscu - nad Dunajcem, na tatrzańskiej polanie, na Gubałówce...

Dzień dobry , Witamy !

Przedstawiamy Państwu regionalny góralski Pensjonat, położony w Zakopanem, zaledwie 3 km od Krupówek. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, doskonałe miejsce na wędrówki w góry, od nas tylko 5 minut do centrum Zakopanego - swobodny dojazd bez korków. Dla gości mamy przytulne pokoje z widokiem na Tatry i Gubałówkę, wykończone w drewnie i cieszącą się bardzo dobrą opinią kuchnię. Dookoła boisko sportowe, dwa place zabaw dla dzieci oraz grill i ognisko. Oferujemy noclegi z wyżywieniem, wycieczki, imprezy integracyjne i spotkania firmowe. Tatra House to kameralny - regionalny pensjonat w górach, gdzie zawsze jest miło, smacznie, gościnnie i regionalnie. Pensjonat został wyróżniony w konkursie na "Hotel i Pensjonat dla dzieci w Zakopanem", zapraszamy do nas rodziny z dziećmi.

Last Minute Oferty w promocji

  • NOWY ROK 2 - 7 styczeń 2018
    545 PLN
  • PRZED FERIAMI 7-13 styczeń 2018
    594 PLN

Newsletter Najnowsze informacje w Twojej skrzynce

partnerzy