Atrakcje w Zakopanem

Tatra Ice Lodowisko

Zapraszamy na lodowisko Tatra Ice w Zakopanem, jedyne takie lodowisko pod Tatrami, piękne widoki na Tatry i Gubałówkę oraz nowa wypożyczalnia łyżew. Piękne zimowe wieczory w Zakopanem. Zapraszamy dzieci, młodzież, studentów i dorosłych, rodziny i dziadków z wnukami .... Codziennie od 10-22, a w weekendy przedłużamy zabawę do godziny 23 i gramy DISCO LODOWISKO.


Skutery śnieżne w Zakopanem

Wyprawy na skuterach śnieżnych w Zakopanem. Polecamy codzienne wyprawy snow safarii z firmą Snowdoo. Skutery śnieżne zimową porą to wielka przygoda w górach. Trasy od 10 do 100 km. Wycieczki godzinne, trzygodzinne i całodniowe. Wypożyczalnia i wynajem skuterów śnieżnych. Polecamy skutery śnieżne na Gubałówce. Firma Snowdoo organizuje także wyprawy jako imprezy integracyjne, imprezy rekreacyjne dla firm.


Kuligi w Zakopanem

Organizacja kuligów w Zakopanem w Dolinie Chochołowskiej. Kuligi, usługi cateringowe, ogniska z góralami. W okresie letnim dorożki i posiady przy ognisku w Dolinie Chochołowskiej. Zapraszamy zimą i latem. Atrakcje zimowe w Zakopanem.


Quady w Zakopanem

Quady - wyprawy na quadach w Zakopanem. Zapraszamy na codzienne górskie wyprawy na quadach. Quadoo oferuje quady, atv i czterokołowce. W ofercie wyprawy z przewodnikiem połączone z nauką jazdy w terenie. Trasy godzinne i kilkugodzinne. Wyprawy na quadach dla grup zorganizowanych. Najlepsze imprezy integracyjne - imprezy dla firm. Trasy od 10 do 50 km. Wyprawy na quadach 4x4 to wielka przygoda na quadach.


Zimowa Snow Zabawa

Zimowe atrakcje dla dzieci i młodzieży w Zakopanem. Nasza lokalizacja na szczycie Gubałówki tuż obok kilku wyciągów narciarskich to wspaniałe miejsce na aktywny wypoczynek i atrakcje dla dzieci. Zostaw nam dzieci po opieką na kilka godzin, a sam baw się na nartach. Super oferta dla grup młodzieżowych - atrakcje na / podczas zimowiska. Kilka godzin wspaniałej zabawy.

Baseny Terma ORAVICE Słowacja

Terma Oravice – obiekt czynny przez cały rok oferuje m.in. Balneo Terapię, basen ‘sport’ z największą na Słowacji atrakcją wodną, czyli basenem z wodą geotermalną i sztucznymi falami, basen pływacki, basen z wodą geotermalną, basen dla dzieci, jacuzzi oraz zjeżdżalnię wodną.


Stacja narciarska WITÓW SKI

WITÓW-SKI – oferuje liczne atrakcje zimowe: wyciąg krzesełkowy o długości 1000m, wyciąg orczykowy dla najmłodszych i początkujących. Wypożyczalnia nart, szkoła nauki jazdy, snow park.


Snow Safari Poland

Snow Safari Expedition in Poland and Polish Mountain - Snowmobiles, snowmobil, snowmobile, snowmobiling zakopane. Zakopane Snow Safaris specializes in guided snowmobile tours for clients of all ages and experience levels. We feature first-class snowmobiles in our rental & tour operations. Our experienced guides will accompany you on single or multi-day snowmobile adventures. Wycieczki na skuterach śnieżnych w Polskich górach - Zakopane - Tatry - skutery śnieżne.


Quady w Zakopanem

Quady Zakopane - wyprawy wypożyczalnia quadów w Zakopanem. Zapraszamy na wyprawy quadami po Zakopanem. Quady, ATV, czterokołowce - wyprawy na quadach dla grup zorganizowanych i turystów - atrakcje turystyczne w Zakopanem i w górach. Imprezy integracyjne - imprezy dla firm - przygoda 4x4 na quadach. Wycieczki z przewodnikiem godzinne i całodniowe, także kilkudniowe wyprawy. Quady, czterokołowce w Zakopane, imprezy rekreacyjne dla firm, imprezy integracyjne zakopane, wyprawy na quadach.


Skutery śnieżne w Zakopanem

Skutery śnieżne - wypożyczalnia i wyprawy na skuterach śnieżnych dla grup zorganizowanych w Zakopanem oraz codzienne wyprawy w formie snow safari. Imprezy integracyjne, team building, imprezy dla firm - wielka przygoda w
górach. Trasy od 3 do 100 km. Wycieczki godzinne i całodniowe. Wypożyczalnia i wynajem. Skutery śnieżne, wypożyczalnia skuterów na Gubałówce, imprezy integracyjne, imprezy rekreacyjne dla firm, wyprawy na skuterach, skutery śnieżne.

Dzień dobry , Witamy !

Przedstawiamy Państwu regionalny góralski Pensjonat, położony w Zakopanem, zaledwie 3 km od Krupówek. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, doskonałe miejsce na wędrówki w góry, od nas tylko 5 minut do centrum Zakopanego - swobodny dojazd bez korków. Dla gości mamy przytulne pokoje z widokiem na Tatry i Gubałówkę, wykończone w drewnie i cieszącą się bardzo dobrą opinią kuchnię. Dookoła boisko sportowe, dwa place zabaw dla dzieci oraz grill i ognisko. Oferujemy noclegi z wyżywieniem, wycieczki, imprezy integracyjne i spotkania firmowe. Tatra House to kameralny - regionalny pensjonat w górach, gdzie zawsze jest miło, smacznie, gościnnie i regionalnie. Pensjonat został wyróżniony w konkursie na "Hotel i Pensjonat dla dzieci w Zakopanem", zapraszamy do nas rodziny z dziećmi.

Last Minute Oferty w promocji

  • NOWY ROK 2 - 7 styczeń 2018
    545 PLN
  • PRZED FERIAMI 7-13 styczeń 2018
    594 PLN

Newsletter Najnowsze informacje w Twojej skrzynce

partnerzy